Головна Всі новини за 2019 рік вересень місяць

РЕПОРТАЖ ІЗ БОЖЕДАРІВКИ: ВІЗА МОБІЛЬНА

РЕПОРТАЖ ІЗ БОЖЕДАРІВКИ: ВІЗА МОБІЛЬНА

Дата публікації:6 вересня 2019 р.

 6 вересня Мобільний офіс обслуговував мешканців житлового масиву Божедарівка у Тернівському районі. Новим місцем дислокації, цього разу, стала територія школи   КЗОШ № 61. За заявкою мешканців це місце - є більш відкритим та зручним для замовників.

      Спостерігаючи за розширенням спектру питань, особливо паспортних, які турбують криворіжців, вперше за майже 2,5 роки роботи мобільних офісів, було залучено фахівця районного відділу ГУ Державної міграційної служби України у Дніпропетровській області.  Виконуюча обов’язки начальника Тернівського відділу ГУ Державної міграційної служби України у Дніпропетровській області Ольга

Ракша 

консультувала з численних питань  замовників, які стосувалися отримання біометричної посвідки на тимчасове перебування в Україні, біометричних документів для іноземців та осіб без громадянства, процедур встановлення громадянства України, оформлення першого паспорта громадянина України при досягненні 14 років, паспорта громадянина України, у т. ч. у формі  ID-картки, та закордонного біометричного паспорта.

  Крім того, тернівчани зверталися до спеціалістів «ВІЗИ МОБІЛЬНОЇ» з питань, оформлення нерухомого майна, бізнесу, соціальних питань, реєстрації і зняття з реєстрації місця проживання, житлово-комунального господарства. Тетяна Бровко, фахівець Тернівського відділу Головного управління Пенсійного фонду України роз’яснювала багаточисельні питання оформлення, виплати, перерахунку, припинення пенсійних виплат, у тому числі новий порядок оформлення пенсій за Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 №788.

 

 

Загалом фахівцями в мобільному офісі в цей день було прийнято 115  замовників послуг та отримано чисельні щирі слова подяки міській владі за наближення послуг до споживачів.  

 

 

Ми працюємо для Вас!

# ВсеБудеЦНАП!

 

 

                          Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
                           тел. 0-800-500-459 (безкоштовно) e-mail:
 viza@kr.gov.ua,

                       http://viza.kr.gov.ua