Головна Всі новини за 2019 рік серпень місяць

Сьогодні криворізький бізнес приймав привітання до Дня підприємця

Сьогодні криворізький бізнес приймав привітання до Дня підприємця

Дата публікації:30 серпня 2019 р.

30 серпня 2019 року у виконкомі Криворізької міської ради відбувся урочистий прийом з нагоди відзначення Дня підприємця.Напередодні світа привітав підприємців виконуючий обов’язки міського голови – секретар міської ради Сергій Маляренко. У своєму вітальному слові він подякував за сумлінну працю, наполегливість та підтримку, яку надають підприємці у вирішенні соціально-економічних питань і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю у справі поліпшення життя криворіжців,  розвитку приватної ініціативи, створення нових робочих місць. 

Зазначив, що на сьогодні в місті налічується 11 тисяч підприємств та 25 тисяч підприємців що працюють в різних сферах діяльності та  розвиваються в нашому місті. Надходження   до бюджетного кошику складають 40% від загального фонду всіх надходжень. Це ті податки, що дають можливість місту створювати комфортну інфраструктуру, підтримувати культуру і духовність, фінансово забезпечувати найменш соціально захищені категорії населення.  Соціально орієнтований бізнес є великою підмогою для влади у вирішенні найбільш актуальних питань розвитку міста та соціального захисту населення. Завдяки ним діють муніципальні проекти «Зігріємо турботою ветерана», «Найкраще – дітям», «Підприємницький воркшоп», «Соціальне кафе Криворіжжя», «Криворізька гостинність». Реалізація цих проектів дозволила людям з особливими потребами, у тому числі дітям, отримувати товари чи послуги зі знижкою або безкоштовно. Обсяг знижок щорічно складають в межах 1 мільйона гривень.

          Запевнив, що влада міста  підтримувала і підтримуватиме ініціативи уряду з розвитку бізнесу. Надалі буде активно працювати над створенням сприятливого бізнес-середовища, в тому числі через удосконалення надання публічних послуг в Центрі адміністративних послуг «Віза» та  проекту «ВІЗА ЕЛЕКТРОННА» офіційного вебпорталу міста «Криворізький ресурсний центр».

          Проінформував, що третій рік поспіль працює програма часткової компенсації відсотків по кредитах для створення нових робочих місць. І вже сьогодні ми збільшили компенсацію по процентах за кредитами до 75%. З місцевого бюджету тільки в 2019 році за цією програмою відшкодовано підприємцям понад 120 тисяч гривень. Значна увага приділяється впорядкуванню розміщення об’єктів сезонної торгівлі. Активно  працюють міські координаційна рада з питань розвитку підприємництва та 12 галузевих рад підприємців за різними напрямами роботи.

          Зауважив,   що всі ці заходи дозволять ще більше підняти економічний рівень наших підприємців, створити нові підприємства, відкривати нові об’єкти бізнесу, що дозволить ще більше розширити сегмент малого, середнього та великого бізнесу. Адже нові інвестиції - це нові можливості для нашої економіки, нашого регіону і держави в цілому.

На завершення кращим підприємцям міста Сергій Васильович  вручив нагороди: Почесні грамоти та Грамоти виконкому Криворізької міської ради, дипломи переможців конкурсу-рейтингу серед суб’єктів господарювання міста в 2019 році. 

 

 

 

Вітаємо нагороджених!