Головна Всі новини за 2019 рік серпень місяць

ЯК НАЗВАТИ МАЛЕНЬКОГО КРИВОРІЖЦЯ?

ЯК НАЗВАТИ МАЛЕНЬКОГО КРИВОРІЖЦЯ?

Дата публікації:30 серпня 2019 р.

За перше півріччя 2019 у Кривому Розі отримали свій перший документ – свідоцтво про народження – 2 592 малюка. 72% свідоцтв були вручені молодим батькам ще в пологовому будинку. Ті, хто не отримав свідоцтва про народження в пологовому будинку, зверталися до відділів державної реєстрації актів цивільного стану або до Центру «Віза», який нещодавно отримав повноваження з надання послуг РАЦСів і може видати свідоцтво про народження в межах окремої послуги, а з 2016 року в складі пакетної послуги «Народження дитини», до якої входять 10 інших послуг.

Найпопулярнішими іменами серед криворізьких немовлят в першому півріччі 2019 стали: Дмитро, Іван, Єгор, Максим, Марк, Матвій, Михайло, Олександр та Аліса, Анастасія, Анна, Вероніка, Єва, Кіра, Марія, Мілана, Софія та Поліна. Серед оригінальних імен: Аліосман, Арей, Арчібальдо, Даромир, Євграф, Зорік, Олесь, Ной, Рон, Аліана, Арья, Каталіна, Лісанна, Мірангеліна, Міхєліна, Олімпія, Патріція, Урсула та Цвєтана.

Бажаємо всім маленьким криворіжцям довгого та щасливого життя в рідному місті, а всім майбутнім хлопчикам та дівчаткам – отримати свідоцтво про народження пакетом послуг «Народження дитини» Центру «Віза», адже це ПРОСТО, ДОСТУПНО та ЯКІСНО!

Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

 

 

• Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-22; e-mail: vpr@kr.gov.ua.

•  Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1;

«ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.