Головна Всі новини за 2019 рік липень місяць

ПЕРЕВІРТЕ СВОЮ НЕРУХОМІСТЬ, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ!

ПЕРЕВІРТЕ СВОЮ НЕРУХОМІСТЬ, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ!

Дата публікації:30 липня 2019 р.

Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міськради доводить до відома інформацію, як можна ПРОСТО ТА ДОСТУПНО перевірити стан своєї нерухомості.

Отримати інформацію про те, хто є власником нерухомості, можна не виходячи з власної домівки, через мережу Інтернет, а саме: Кабінет електронних сервісів на сайті Міністерства юстиції України (https://kap.minjust.gov.ua/). Вам знадобиться кваліфікований електронний цифровий підпис. Пошук інформації здійснюється за адресою нерухомості або за даними власника.

 

За отримання довідки в електронному вигляді справляється адміністративний збір. Після оплати на екрані з’явиться інформація, яку можна переглянути, зберегти та роздрукувати для подальшого використання. Інформація, отримана через інтернет має таку ж юридичну силу, що і надана спеціалістом Центру адміністративних послуг «Віза» та містить найактуальніші відомості.

Користуйтеся електронними послугами – це майбутнє!

 

Наші контакти:

• Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-22; e-mail: vpr@kr.gov.ua.

•  Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.