Головна Всі новини за 2019 рік липень місяць

4 кроки при оформленні онлайн допомоги при народженні дитини

4 кроки при оформленні онлайн допомоги при народженні дитини

Дата публікації:29 липня 2019 р.

(коментує департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради)

 Право на отримання допомоги при народженні дитини має один з батьків дитини, який постійно проживає разом з нею, з метою створення належних умов для повноцінного утримання дитини.

Допомога надається в розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги  здійснюється одноразово в сумі 10320 гривеньрешта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами (по 860 гривень).

Для призначення допомоги до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або фактичного проживання необхідно надати лише 2 документи: заяву та копію свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналу).

Заява може бути подана в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики України, зокрема з використанням електронного цифрового підпису.

Крок 1:

Зайти на сторінку Мінсоцполітики України (https://www.msp.gov.ua) та вибрати вкладку Е-сервіси.

Крок 2:

На сторінці вибрати вкладку Допомога при народженні дитини.

 

Крок 3:

Увійти до системи за допомогою електронного цифрового підпису або адреси електронної пошти. У випадку реєстрації за допомогою електронної пошти допомога призначається лише після особистого підписання у місячний строк зазначеної заяви в управлінні праці та соціального захисту населення.

 

Крок 4:

Заповнити та надіслати заяву.

 

З метою допомоги молодим батькам, у місті реалізується проект щодо надання в Центрі адміністративних послуг «Віза» послуг одним пакетом за життєвою ситуацією «Народження дитини».

Звернувшись за отриманням зазначеної пакетної послуги мешканці міста можуть одночасно в одному місці:

- отримати свідоцтво про народження дитини та паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм;

- зареєструвати місце проживання дитини;

- оформити допомогу при народженні дитини, по вагітності та пологам (за необхідності для непрацюючих жінок), допомогу на дітей одиноким матерям (за необхідності), відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», допомогу на дітей, які виховуються в багатодітних родинах;

- зареєструвати дитину в електронному реєстрі «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади»; отримати інформацію про можливість першочергового зарахування дитини до закладу загальної середньої освіти;

- оформити посвідчення батьків багатодітної родини та дітей з багатодітної родини;

- отримати інформацію про перелік лікарів комунальних некомерційних підприємств «Центри первинної медико-санітарної допомоги» Криворізької міської ради, які мають право на укладання декларації щодо надання первинної медико-санітарної допомоги для дитини.

 

Ознайомитися з більш детальною інформацією щодо надання адміністративних послуг за життєвими ситуаціями можна за посиланням:            http://viza.kr.gov.ua/#/infopages/pacetnie_poslygi

 

Центр адміністративних послуг «Віза»:

пл. Молодіжна, 1, 0-800-500-459; факс: (0564)  92-25-94,

e-mail: viza@kr.gov.ua

 

 

Територіальні підрозділи Центру:

Довгинцівський район: вул. Дніпровське шосе, буд. 11, каб. 102.

Покровський район: вул. Шурупова, буд. 2, каб. 113.

Інгулецький район: пр-т Південний, буд. 1.

Житловий масив Інгулець: вул. Гірників, буд.19, каб.11 (адміністративна будівля виконавчого комітету Інгулецької районної у місті ради).

Саксаганський район: вул. Володимира Великого, буд. 32, каб. 119.

Тернівський район: вул. Короленка, буд. 1А, каб. 129

Центрально-Міський район: вул. Староярмаркова, буд. 44.

29 липня 2019