Головна Всі новини за 2019 рік липень місяць

Відкритість міської влади

Відкритість міської влади

Дата публікації:29 липня 2019 р.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» виконкомом міської ради оприлюднюється інформація на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних https://data.gov.ua.

  

 

 

 

 

 

Управлінням розвитку підприємництва  оприлюднено набори даних, розпорядником яких є управління, а саме: інформація про систему обліку, види інформації, що зберігається розпорядником; перелік чинних регуляторних актів;  плани  діяльності міської ради та її виконавчого комітету з підготовки проектів регуляторних актів; дані про об’єкти та засоби торгівлі (пересувна, сезонна) на території міста Кривий Ріг, відомості про ярмарки, які проходять на території міста.

У структурі файлів зазначено:

- дату набрання чинності, строк проведення базового, повторного та періодичного відстеження їх результативності та інформації про місце їх оприлюднення; види і назви проектів, цілі їх прийняття, строки підготовки проектів, найменування органів і підрозділів, відповідальних за розроблення проектів регуляторних актів, дату їх внесення на розгляд регуляторного органу та посилання на місце оприлюднення;

-   назви споруд, адреси їх розміщення, найменування суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність в таких спорудах, базова вартість за розміщення споруд, площа  займаної ділянки;

-  строки та місце проведення, організаторів ярмаркових заходів тощо.

Також у наборі даних «Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), прийняті розпорядником інформації, інформація, визначена законодавством про засади регуляторної політики» розміщено повідомлення про проведення заходів з відстеження та звіти про відстеження, що завершено. 

Додаткову інформацію із зазначених питань можливо отримати в управлінні розвитку підприємництва виконкому міської ради (50101,   м. Кривий Ріг,  пл. Молодіжна,1, каб.510, 513, 515 тел. 74-39-72, 92-25-89,    74-69-43).».

Відкриті дані і регуляторна політика органів місцевого самоврядування

 

Сучасні інструменти регуляторної політики як засіб підвищення добробуту громади

26 липня 2019