Головна Всі новини за 2019 рік серпень місяць

У Кривому Розі тривають роботи з ліквідацій наслідків стихій

У Кривому Розі тривають роботи з ліквідацій наслідків стихій

Дата публікації:8 серпня 2019 р.

 18 Липня 2019  Мер Юрій Вілкул поставив завдання - до кінця наступного тижня остаточно розчистити прибудинкові території від повалених дерев і гілок

У Кривому Розі тривають роботи з ліквідації наслідків урагану, який пронісся по місту 2 липня. Міський голова провів чергове засідання штабу з ліквідації наслідків стихії, на якому були намічені плани робіт на найближчі дні.

На даний час повністю відновлено електропостачання всіх абонентів, але ще ведуться роботи по ремонту мереж зовнішнього освітлення. Ці ушкодження спільно усувають як підприємство «Дніпрообленерго», так і ТОВ «Криворізькі електромережі».

«Ураганом у місті було пошкоджено понад 1300 будинків як багатоквартирних, так і приватної забудови. У більшості випадків постраждали дахи. На сьогодні виконано вже 100% робіт по їх гідроізоляції й близько 30% робіт по відновленню покрівлі», - зазначив директор департаменту розвитку інфраструктури Іван Карий.

Будівельні матеріали для цих робіт видаються за заявками районів з міського бюджету. Крім того, криворіжці, які самостійно відремонтували пошкодження в своїх будинках, звертаються в районні комісії і отримують матеріальну допомогу від міста. На сьогодні вже виплачено близько 300 тисяч гривень такої допомоги.

Тривають роботи з вивезення повалених дерев і гілок, які були розпилені. Комунальне підприємство «Сансервіс» приступило до прибирання парків і скверів. У житловому секторі працюють управителі. Мер Юрій Вілкул поставив завдання - до кінця наступного тижня остаточно розчистити прибудинкові території від повалених дерев і гілок

«Ми повинні посилити роботу з розчищення дворів і наведення порядку. Потрібно кинути всі сили на вивіз сухих гілок і залишків дерев. Це не тільки естетичний вигляд, а ще й безпека жителів нашого міста. У спеку купи гілок можуть спалахнути від будь-якої іскри. Ми не повинні цього допустити», - сказав Юрій Вілкул.

16 Липня 20019

У Кривому Розі матеріальну допомогу вже отримали 115 криворіжців, які постраждали від урагану

З міського бюджету вже виділено понад 290 тис.грн. жителям міста на ліквідацію збитків від стихії, яка пронеслася над Кривим Рогом 2 липня.

За розпорядженням мера Юрія Вілкула районні комісії продовжують збирати заяви від постраждалих криворіжців і визначають орієнтовні розміри завданої шкоди їх житлу. На підставі акта комісії формується реєстр людей, які потребують матеріальної допомоги.

«Мер Юрій Вілкул поставив завдання допомагати всім постраждалим. Фахівці управління праці та соцзахисту районів прийняли вже 115 заяв від криворіжців на виділення матеріальної допомоги. Центрально-Міським районом прийнято 56 заяв, Саксаганським-19, Інгулецьким - 14, Покровським - 12, Довгинцівським - 11 та 3 заяви Металургійним. На сьогоднішній день підготовлено проект рішення на видачу матеріальної допомоги ще для 19 осіб на суму 37,8 тис. грн. Робота в цьому напрямку триває, заяви від мешканців ще надходять. Всього на ліквідацію наслідків стихії виділено понад 290 тис. грн. матеріальної допомоги», - сказала Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики.

Матеріальна допомога жителям надається й районами У Центрально-Міському районі –це 11 осіб і в Покровському - 5 осіб отримають таку допомогу.

Також, місто надає допомогу жителям з матеріального резерву. Щоб отримати матеріальну допомогу, жителям міста необхідно звертатися до районних управлінь праці та соцзахисту або за телефонами:

Тернівський виконком 097-035-10-10

Покровський виконком 0564-94-74-63

Саксаганський виконком 067-501-28-10

Довгинцівський виконком 096-880-10-10

Металургійний виконком 096-174-10-10

Центрально-Міський виконком 068-970-56-97

Інгулецький виконком 098-021-10-10.

16 Липня 20019

Мер Юрій Вілкул: треба поповнити матеріальний резерв, щоб місто було повністю готове надати допомогу людям у разі виникнення надзвичайних ситуацій

Міський оперативний штаб з ліквідації наслідків стихії продовжує свою роботу. На черговому засіданні штабу підвели підсумки виконаної роботи і намітили плани на найближчі дні.

Минулого тижня подача електроенергії абонентам була відновлена в повному обсязі. Наразі поступають окремі поточні заявки щодо відключення, які не пов’язані напряму з буревієм й усуваються в робочому порядку.

Станом на ранок 15 липня в місті відновлено дахи 145 житлових будинків, ще 61 будинок підготовлений до покриття. Прибрано 2300 повалених бурею дерев.

Городянам вже видано з матеріального резерву, а також з тієї допомоги, яку надала Одеса, 765 листів шиферу.

За дорученням мера Юрія Вілкула управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення підготовлений проект рішення про виділення з міського бюджету коштів у розмірі 1 мільйона гривень для наповнення міського матеріального резерву.

«Ми витратили весь матрезерв, але ніхто не застрахований від природних явищ. Тому ми повинні вирішити це питання найближчим часом. Необхідно поповнити матеріальний резерв, щоб місто було повністю готове надати допомогу людям у разі виникнення надзвичайних ситуацій», - сказав Юрій Вілкул.

Довідково:

Увечері 2 липня в результаті урагану в Кривому Розі отримали значні пошкодження покрівлі 779 багатоповерхових житлових будинків і будинків приватного сектора, 7 медичних установ, 57 шкіл та садочків. Повалено 4200 дерев. Через обриви ліній міських магістральних електромереж 100 тисяч абонентів залишилися без світла. У цей же день в місті за дорученням мера Юрій Вілкула був створений оперативний штаб з ліквідації наслідків стихії. Комунальні служби були переведені в посилений цілодобовий режим роботи. В даний час роботи тривають.

12 Липня 2019

Матеріальна допомога постраждалим повинна надаватися без зволікань. Новий день – нове рішення. Таке завдання поставив міський голова Ю.Вілкул перед департаментом соціальної політики виконкому Криворізької міської ради.

Щодня від виконкомів районних у місті рад до департаменту соціальної політики надходять пакети документів, постраждалих внаслідок стихійного лиха 2 липня, криворіжців.

Станом на 11 липня прийнято три рішення виконкому Криворізької міської ради "Про надання матеріальної допомоги мешканцям м. Кривого Рогу, постраждалим у зв’язку зі стихійним лихом метеорологічного характеру, яке сталося 02.07.2019 на території міських районів". Допомогу вже отримують 59 заявників (це мешканці Довгинцівського, Інгулецького, Саксаганського, Центрально-Міського районів) на суму 186800 грн. та підготовлено наступний проект рішення щодо надання допомоги 33 заявникам на суму 74500 грн.

Ми працюємо для мешканців міста Кривого Рогу і завжди готові до співпраці.

 Ваші зауваження та пропозиції просимо надавати  за електронною адресою:

e-mail:kg. upszn@kr.gov.ua

 Контакти департаменту соціальної політики:

тел. (0564)74-72-77, 097-027-26-24

адреса: пр. Металургів, 36б

12 Липня 2019

Міський оперативний штаб з ліквідації наслідків стихії продовжує свою роботу. На засіданні штабу, яке відбулося 12 липня під керівництвом мера Юрія Вілкула, розглянуті питання щодо енергозабезпечення, надання допомоги в ремонті багатоквартирних будинків, приватного сектору, а також матеріальної допомоги жителям.

На першому місці - 100% відновлення електропостачання в місті. Керівник Криворізького підрозділу Обленерго Генадій Вередін доповів, що на 9 ранку 12 липня без світла залишається 21 споживач.

«Зараз по місту працює 29 бригад і ми плануємо сьогодні до обіду закінчити підключення всіх абонентів. Зараз маємо 2 масові заявки. Також надійшло 59 окремих заявок, але вони не пов'язані зі стихією, це поточні ремонти», - проінформував Геннадій Вередін.

Основний упор електрики роблять на Центрально-Міський район, там працює 24 бригади, інші п'ять в інших районах.

Мер підкреслив: «Необхідно проаналізувати всі адреси зі службами звернень громадян, нічого не упустити. Навіть після усунення масових заявок по ліквідації наслідків стихії всі служби повинні продовжувати працювати у посиленому режимі в усіх напрямках. Також я ставлю завдання посилити роботу по ремонту багатоквартирних будинків і допомоги приватному сектору».

Людям, які постраждали від урагану продовжується виділення матеріальної допомоги з міського бюджету. Її отримало вже 92 мешканця на суму більш, 261 тис.грн.

11 Липня 2019

          Юрій Вілкул: Ставлю завдання енергетикам сьогодні повністю закрити всі масові заявки по підключенню світла криворіжцям

За оперативною інформацією, озвученою на засіданні міського штабу з ліквідації наслідків стихії, на 9 ранку 11 липня без електрики ще залишаються 274 споживача.

Як доповів меру головний інженер Криворізьких електромереж Павло Северенчук, вчора світло було подано 659 абонентам. Зараз роботи ведуться по 22-м масовим заявками. Повністю відпрацьовані масові заявки по Тернівському, Довгинцівському та Покровському районах. Сьогодні по місту працює 32 бригади Обленерго, 140 працівників і 40 одиниць техніки.

«Ставлю завдання - сьогодні повністю закрити всі масові заявки по підключенню світла криворіжцям. Треба посилити темпи по Центрально-Міському і Металургійному районах. Мені о 13.00 доповісти за підсумками виконаної роботи і по кожній непідключеній адресі», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

У Центрально-Міському районі, де найбільша кількість відключень (188 абонентів ще без світла), сьогодні буде працювати 16 бригад.

Представники Обленерго запевнили, що додаткова допомога міста вже не потрібна, все розчищено для їх роботи, і вони сьогодні докладуть усіх зусиль, щоб підключити всіх абонентів до енергопостачання.

10 Липня 2019

https://drive.google.com/open?id=1OJXKieMExLNhXRxwAS7YcXswfl3X5laBЮрій Вілкул: за допомогою міста Обленерго має закрити всі масові заявки по відновленню електропостачання в найближчу добу

Головним питанням на порядку денному роботи оперативного штабу з ліквідації наслідків стихії - залишається подача світла криворіжцям. На ранок, 10 липня без електрики залишаються 933 абонента з більш, ніж 100 000 постраждалих від стихії.

Як доповів меру представник Обленерго, кількість бригад, які працюють у всіх районах міста, було збільшено до 36-ти. Сьогодні закриті всі масові заявки по Покровському й Тернівському районах. Там залишилися окремі адреси, на яких будуть працювати дві бригади.

Є ще 3 масові заявки у Саксаганському районі (58 споживачів без світла), там сьогодні буде працювати 4 бригади енергетиків.

У Довгинцівському районі сьогодні закінчується відпрацювання двох масових підключень і працює 3 бригади.

Найбільша кількість масових заявок ще залишаються в Центрально-Міському (25-ть), Інгулецькому (12-ть) та Металургійному районах (14-ть).

Головний інженер Криворізьких електромереж Павло Северенчук зазначив, що до цих районів направлено найбільшу кількість бригад: 6 бригад в Металургійний, 4 бригади в Інгулецький і 14 бригад в Центрально-Міський.

Як і раніше на посилення бригад Обленерго працюють міські служби, управителі та бригади ДСНС, а також 4 бригади «Криворіжелектромонтажу».

«На жаль, є випадки, коли відпрацьовуємо основну причину знеструмлення і при запуску виявляємо ще пошкодження. Роботи складні та масштабні»,                           - поінформував Павло Северенчук.

Міський голова звернувся до голів районів, щоб вони оперативно коригували з енергетиками адреси заявок і обмінювалися інформацією, вказуючи де більш важливі ділянки.

«Підключення світла криворіжцям – найважливіше  життєве питання і я наполягаю, що за допомогою міста Обленерго має закрити всі масові заявки по відновленню електропостачання в найближчу добу», - сказав мер ..

 

10 Липня 2019

Понад на 60 вулицях Кривого Рогу ведуться відновлювальні роботи по підключенню до енергопостачання

За підсумками чергового засідання оперативного міського штабу з ліквідації наслідків стихії було визначено і скоректований фронт робіт в п'яти районах міста по відновленню подачі світла криворіжцям.

9 липня спільні бригади Обленерго та міських служб працювали в Центрально-Міському (23 вулиці), Металургійному (13 вулиць), Інгулецькому (3 вулиці), Саксаганському (18 вулиць) і Покровському районах (5 вулиць).

За неодноразовими наполегливими зверненнями міського голови до керівництва Обленерго кількість працюючих бригад було збільшено до 33-х. Також посилено технічний склад - 131 чоловік і виведено для ремонтних робіт 40 вишок-підйомників.


«Основне завдання, яке поставив мер, це надавати максимальну допомогу  працівникам Обленерго, щоб вони не втрачали час і займалися посилено ремонтом електромереж. Місто взяло на себе всі допоміжні роботи, організовується прибирання дерев та розчистка житлового фонду. Важливішого питання, ніж подача електрики, зараз немає!», - зазначив директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий.

Вчора, 9 липня в Центрально-Міському районі працювало 11 бригад, у Металургійному та Саксаганському по чотири, решта по інших районах.

 

Нагадуємо номери телефонів, за якими можна звернутися для вирішення проблемних питань, пов'язаних з ліквідацією наслідків стихії.

                                         

Тернівський район - 097 035 10 10,

Покровський район - (0564) 94 74 63;

Саксаганський район - (067) 501 28 10,

Довгинцівський район - (096) 880 10 10;

Металургійний район - (096) 174 10 10;

Центрально-Міський район - (068) 970 56 97;

Інгулецький район - (098) 021 10 10.

10 Липня 2019

 

У Кривому Розі людям, постраждалим від урагану вже виділяється матеріальна допомога з міського бюджету

За розпорядженням мера Юрія Вілкула криворіжці, які постраждали 2 липня від стихії, отримають матеріальну допомогу з міського бюджету.

Допомога жителям надається з матеріального резерву міста. Проводиться розчищення вулиць, організована доставка будматеріалів, сформовані бригади для проведення ремонтно-відновлювальних робіт. Також до робіт підключилися підприємства міста.

За дорученням Юрія Вілкула порайонно формується реєстр людей, які потребують матеріальної допомоги. Перші, хто звернулися за такою підтримкою - 17 осіб вже 10 липня отримають від міста від 500 грн. до 10 тисяч грн. на домоволодіння (всього 39 тис.грн.). Це жителі Довгинцівського та Інгулецького районів.

На цьому тижні матеріальну підтримку міста отримають ще 26 сімей.

«Районні комісії збирають заяви потерпілих від урагану, і визначають попередні обсяги завданої шкоди їх житлу. Разом з тим, береться до уваги вже надана допомога, видані будматеріали для проведення ремонтно-відновлювальних робіт: шифер, цвяхи, цеглу, дошки та інші. На сьогоднішній день фахівці управління праці та соцзахисту Центрально-Міського району прийняли 13 заяв від мешканців і також 13 заяв прийнято в Саксаганському управлінні на виділення матеріальної допомоги. Мер Юрій Вілкул поставив завдання дійти з допомогою до кожного постраждалого, відпрацювати за кожною адресою, не залишити без уваги жоден будинок», - сказала Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики виконкому.

Більш детальну інформацію про виділення матеріальної допомоги можна отримати за телефонами:

Тернівський райвиконком  097-035-10-10

Покровський райвиконком 0564-94-74-63

Саксаганський райвиконком 067-501-28-10

Довгинцівський райвиконком 096-880-10-10

Металургійний райвиконком 096-174-10-10

Центрально-Міський райвиконком 068-970-56-97

Інгулецький райвиконком 098-021-10-10

 

09 Липня 2019

https://drive.google.com/open?id=1tjdTQiHpMDxRwIfu1aEe0urUS1U6dN1IУ Кривому Розі тривають роботи з прибирання прибудинкових територій від повалених дерев після бурі

 Щоб максимально прибрати  наслідки стихії всі комунальні служби працюють цілодобово. На прибирання доріг, тротуарів, прибудинкових територій виведена вся техніка, в кожному районі працює декілька бригад.

Не дивлячись на погіршення погодних умов, роботи з прибирання міста від повалених дерев і ремонту дахів тривають. На 12.00 8 липня в місті працює більше 30 бригад і понад 100 одиниць техніки.

«Основне завдання, яке поставив мер, - розчистка житлового фонду від повалених дерев. На сьогоднішній момент розкрижовано і частково прибрано 2 тис. дерев, які впали під час урагану на прибудинкових територіях. За останні два дні розпиляли і підготовили  до збирання понад 500 дерев на прибудинкових територіях. Тривають роботи з прибирання проблемних дерев, які залишилися на фасадах і дахах. Проблема зняття полягає в тому, що вони зачіпають електричні мережі, які необхідно знеструмити, а також з їх важкодоступністю і масовістю», - сказав директор департаменту розвитку інфраструктури міста Іван Карий.

У прибиранні прибудинкових територій управителям допомагають 16 бригад, 78 чоловік з КП «Сансервіс», які допомагають управителям з розпилом і вивезенням. «Великі дерева неможливо прибрати без допомоги спецтехніки. У Саксаганському, Інгулецькому та Металургійному районах працюють 2 крана і 3 вишки «Сансервіс». Частково переходять на прибирання парків і скверів», - зазначив Карий.

У дворах і на вулицях працюють понад 400 співробітників керуючих компаній і спецтехніка. Для запобігання підтопленню квартир, які залишилися без крівлі, управителі роблять гідробар'єр з будівельної плівки.

Також, управителям допомагають людьми і технікою міські підприємства. «Кривбасводоканал» направив автовишку і кран у Саксаганський район, «Тепломережа» доправила кран у Металургійний район. Рятувальники,  особовий склад всіх частин, надають допомогу з перших днів після урагану.

 

 09 Липня 2019

Юрій Вілкул: Як тільки дозволить погода управителі повинні приступити до виконання ремонтних робіт по кожному будинку

Одразу  ж  по завершенні бурі  бурі створений розпорядженням мера Юрія Вілкула оперативний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації почав видавати будівельні матеріали з міського матеріального резерву, також прийшла допомога з Одеси.

Всього видано 4500 листів шиферу, райони отримали плівку, руберойд, цвяхи.

Управителі отримали будматеріали: 304 рулони руберойду і рубімасту, 2390 листів шиферу.

Минулого тижня відремонтовано покрівлі за такими адресами: Володимира Великого, 3; Паркова, 11,13, 1; Гетьманська, 92; Тесленко, 9; Вадима Гурова, 15; Бахчисарайська, 16; Мухіна, 2,4; Кокчетавська, 2; Військове містечко 33,17; Сергія Параджанова, 2,3,6,7; Дніпровське шосе, 2; Фукса, 17,31; Січеславська, 40; Соборності, 82; Тільги, 67.

На завтра замовлено 4500 листів шиферу, закуплений спеціальний покрівельний матеріал для м'якої покрівлі - бітумакс (960 рулонів) і близько 1000 тон мастики для його укладання. Будівельні матеріали будуть видавати районні комісії МНС. «Завдяки своєчасному отриманню матеріального резерву є можливість   максимально швидко  приступити до усунення наслідків стихії. Як тільки дозволить погода, відразу починаємо працювати. Буду суворо контролювати  управителів стосовно   якості  робіт! », - підкреслив мер Юрій Вілкул.