Головна Всі новини за 2019 рік травень місяць

Влаштування сповивальних столиків для немовлят у громадських закладах – обов’язкова вимога

Влаштування сповивальних столиків для немовлят у громадських закладах – обов’язкова вимога (роз’яснення від відділу з питань державного архітектурно-будівельного контролю міськради нових ДБН «Інклюзивність будівель і споруд»)

Дата публікації:6 травня 2019 р.

З 1 квітня 2019 року під час проектування громадських закладів необхідно обов’язково передбачати сповивальні столики для немовлят. Норма міститься у нових ДБН “Інклюзивність будівель і споруд” і стосується нового будівництва та реконструкції об’єктів, а саме: у туалетах в усіх громадських закладах мають обов’язково проектуватися зручні сповивальні столики. Вони розміщуватимуться в окремих санітарних приміщеннях для маломобільних груп населення, у тому числі, людей з інвалідністю, поруч із туалетами загального користування».

                                     

Такими санітарними приміщеннями зможуть також користуватися люди з інвалідністю із супроводжувачами різних статей, батьки з маленькими дітьми протилежних статей, та інші маломобільні групи населення.

Ця норма прописана у нових ДБН щодо інклюзивності і посилання на неї згодом також міститиметься в усіх інших ДБН, які відповідають за проектування тих чи інших громадських закладів: культури, дозвілля, харчування тощо.

З метою отримання інформації громадяни міста можуть звернутися за телефонами Відділу: (0564) 92-05-24; (0564) 92-05-35; (0564) 92-04-45, а також отримати консультацію у представників відділу, які надаються у Центрі адміністративних послуг «Віза» щопонеділка з 13 до 16 години, щосереди з 9 до 12 години, та щочетверга з 9 до 16.30 години.

 

Ми працюємо для Вас!
#ВсеБудеЦНАП!