Головна Всі новини за 2019 рік квітень місяць

Криворізька «Віза» серед ЦНАПів-лідерів в Україні – знову!

Криворізька «Віза» серед ЦНАПів-лідерів в Україні – знову!

Дата публікації:26 квітня 2019 р.

Криворізька «Віза» - серед ЦНАПів-лідерів в Україні за звітом про розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг за І квартал 2019 року Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, який опубліковано на me.gov.ua.

МЕРТ звітує про мережу ЦНАПів в Україні - 787, в Дніпропетровській області - 58, з яких - 9 Криворізькі (до речі в м. Києві - 14, м. Дніпро - 2). Реформа сфери надання адміністративних послуг передбачає наближення послуг до їх замовників та функціонування ЦНАПів у кожній територіальній громаді.

Криворізька «Віза» вже другий рік  поспіль впевнено посідає лідируючі позиції за:

  • кількістю послуг, що надаються у ЦНАПах – тільки 8% ЦНАПів України надають понад 200 видів послуг (наша «Віза» - 293);
  •  середньою кількістю послуг, що надаються за один робочий день – тільки 2% ЦНАПів України надають понад 500 послуг (наша «Віза» - 1420);
  • «асортиментом» державних реєстрів, до яких підключені ЦНАПи: тільки 16,3% ЦНАПів України підключено до Єдиного державного демографічного реєстру; 21,7% - до державного земельного кадастру; 90,3% - до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ФОПів та ГО; 92,6% - до державного реєстру речових прав на нерухоме майно.  Центр «Віза», крім всіх цих державних реєстрів підключений і успішно працює в державному реєстрі актів цивільного стану і отримав доступ до Реєстру територіальної  громади м. Кривого Рогу.

 

 

З початку року Центром «Віза» надано 140 тис. послуг (113 % до аналогічного періоду минулого року), здійснено 68 виїздів Мобільного офісу муніципальних послуг, у ході яких обслужено майже 5 000 замовників  послуг, прийнято 3189 звернень на телефон «Гарячої» лінії 0-800-500-459, надано 58 послуг кейс-адміністраторів на дому та в лікарнях.

Завдання міського голови Ю.Г. Вілкула – виконуємо! Забезпечуємо отримання послуг зручним та комфортним!

   

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua

http: //viza.kr.gov.ua