Головна Всі новини за 2019 рік квітень місяць

Розпочато обласний конкурс мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ у 2019 році.

Розпочато обласний конкурс мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ у 2019 році.

Дата публікації:23 квітня 2019 р.

Метою конкурсу, відповідно до розпорядження голови Дніпропетровської обласної ради від 15.04.2019 №72-Р "Про проведення обласного конкурсу мікропроектів з енергоефективності та енергозбереження серед органів самоорганізації населення та ОСББ" є створення належних умов для підвищення ефективної діяльності органів самоорганізації населення та сприяння участі громадськості в розвитку територій.

Основна тематика мікропроектів - використання енергоефективних технологій, спрямованих на модернізацію систем опалення, вентиляції, зниження використання енергоресурсів.

Ремонт покрівлі, нові вікна та двері, між панельні шви та багато іншого — усі проекти, які стосуються оновлення багатоквартирних будинків, мають право брати участь у конкурсі.

Головною умовою участі у конкурсі є готовність житлового об'єднання до співфінансування у розмірі не менше 20% від загального бюджету мікропроекту.

Заяви та проекти приймаються до 17.05.2018 р. в паперовому (2 екземпляри) та електронному вигляді (флеш-пам'ять)  відділом розвитку місцевого самоврядування та децентралізації виконавчого апарату обласної ради (кімн. 132 будівлі Дніпропетровської обласної ради, пл. Олександра Поля, 2, тел. (056) 740 75 19).

Також довідки з питань участі у конкурсі можна отримати у відділі з питань енергоменеджменту та впровадження енергозберігаючих технологій виконкому міської ради за тел. (0564) 74 32 63.

Інструкція

Положення

Розпорядження