Головна Всі новини за 2019 рік березень місяць

А у нас у Центрі «ВІЗА» - 100 000-Й замовник послуги!

А у нас у Центрі «ВІЗА» - 100 000-Й замовник послуги!

Дата публікації:29 березня 2019 р.

 

За дорученням міського голови Ю.Г.Вілкула адміністративні, інші публічні послуги повинні бути доступними в кожному районі нашого міста.

На сьогодні доступність адміністративних, інших публічних послуг в органах місцевого самоврядування та способів їх надання забезпечено через:

-20 офісів ЦНАПу «Віза», у тому числі  4 мобільних та вже 8 паспортних;

- 2 бек-офіси та 11 фронт-офісів реєстрації бізнесу та нерухомості;

- 8 офісів з реєстрації місця проживання громадян.

Здавалося б, тільки закінчується перший квартал року, а Офісами послуг органів місцевого самоврядування Кривого Рогу вже обслужено 100 000 криворіжців, і не тільки місцян! Електронна система оцінки якості послуг, яка доречі, здійснює облік відвідувачів, сьогодні у Центрі «Віза» «зафіксувала» 100 000-го відвідувача-2019. Динаміка до 2018 року позитивна!

Ним став Чорний Максим, учень 69 середньої школи.

 «Почувши про необхідність вчасного оформлення першого паспорта та позитивні відгуки друзів про гарні умови для замовників по оформленню паспортів у Центрі «Віза», я теж вирішив звернутися саме сюди. У обраний мною час прийшов до Центру, подав документи (це зайняло близько 20 хвилин), отримав СМС-повідомлення про готовність мого паспорта. Сьогодні я прийшов до Центру «Віза» для отримання мого паспорта громадянина України і виявився 100 000-м замовником! Крім паспорта отримую ще і сувеніри та інформаційні буклети про послуги Центру «Віза» – на згадку про сьогоднішню подію. Приємно, що міська влада турбується про потреби мешканців міста, щоб послуги було отримувати просто, доступно, якісно!», - сказав Максим.

ВАЖЛИВО! За розпорядженням міського голови Ю.Г. Вілкула у всіх районах міста Кривого Рогу забезпечено функціонування Паспортних офісів Центру адміністративних послуг «Віза». Їх на сьогодні – 8 (у Інгулецькому районі – 2). З початку їх роботи оформлено 17 954 біометричних паспортів для виїзду за кордон та 2 192 - у вигляді ІD-картки.

 

#ВсеБудеЦНАП!

Ми працюємо для Вас!

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua