Головна Всі новини за 2019 рік березень місяць

Чому батьки немовлят обирають «Візу»? (новий зміст «пакетної» послуги «Народження дитини»)

Чому батьки немовлят обирають «Візу»? (новий зміст «пакетної» послуги «Народження дитини»)

Дата публікації:6 березня 2019 р.

Для того, щоб оформити перші документи дитини легко і швидко, ще понад два роки тому міським головою Ю.Г.Вілкулом ініційовано проект надання послуг одним «пакетом» «Народження дитини», який на сьогодні містить 10 послуг.

В Центрі адміністративних послуг «Віза» та його територіальних підрозділах, подавши заяву на оформлення «пакетної»  послуги «НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ» можливо :

 - оформити  свідоцтво про народження дитини, закордонний паспорт для неї, пільги з оплати житлово-комунальних послуг для багатодітних сімей, посвідчення батьків багатодітної родини та дітей з багатодітної родини, допомогу при народженні дитини,

 довідку про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків для новонароджених дітей (після узгодження порядку взаємодії ЦНАПу із Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області),

зареєструвати  місце проживання немовляти та  зареєструвати дитину в електронну чергу до дитсадку ,

- отримати інформацію про можливість зарахування дитини до школи, про перелік комунальних некомерційних підприємств «Центри первинної медико-санітарної допомоги» Криворізької міської ради.

Окрім того, цю послугу можливо оформити і у пологових будинках та навіть вдома, замовивши в ЦНАПі «Віза» послуги кейс-адміністратора.

 

Звертайтесь до Центру «Віза» за отриманням пакетної послуги «НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ», оскільки в одному місці ви отримаєте всі послуги, пов’язані з  народженням малюка, одночасно і безкоштовно.  Адміністратори Центру завжди допоможуть Вам.

 

 

Ми працюємо для Вас!

# ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
тел. 0-800-500-459 (безкоштовно), 493-08-28
e-mail:
 viza@kr.gov.ua