Головна Всі новини за 2019 рік лютий місяць

Адміністратори ЦНАПу «Віза» можуть спілкуватися жестовою мовою!

Адміністратори ЦНАПу «Віза» можуть спілкуватися жестовою мовою!

Дата публікації:28 лютого 2019 р.

Підтримка людей з інвалідністю є одним із найважливіших пріоритетів в роботі органів місцевого самоврядування. Створення для них безбар’єрного середовища в сфері отримання адміністративних, інших публічних послуг на рівні з іншими громадянами, сприяє підвищенню якості умов життя громадян з особливими потребами, їх реабілітації та інтеграції в суспільство – це мета нового проекту «РАЗОМ – краще», започаткованого міським головою Ю.Г.Вілкулом.

 

 

В рамках проекту у листопаді 2018 року на засіданні виконкому міської ради міським головою підписано Меморандум про взаємодію щодо створення безбар’єрного середовища в Офісах послуг органів місцевого самоврядування м.Кривого Рогу з головою Дніпропетровської обласної організації Українського товариства глухих та прийнято рішення про співпрацю у сфері вивчення жестової мови та інших засобів комунікації із заявниками з порушеннями слуху службовцями органів місцевого самоврядування м.Кривого Рогу. Із 9 січня 2019 року на базі Центру адміністративних послуг «Віза» розпочався І етап навчання, в якому прийняла участь перша група службовців із 25 осіб. Серед них - адміністратори і державні реєстратори, службовці Офісів послуг.

Протягом двох місяців, щосереди, службовці із задоволенням відвідували навчання, кожного разу отримуючи нові знання та вдосконалюючи здобуті навички, із захопленням ділилися враженнями від того, що в робочому порядку вже мають змогу спілкуватися із заявниками, що мають вади слуху. Сьогодні відбулося восьме, заключне для І групи заняття, з вивчення жестової мови і вже можна сказати з впевненістю, що всі, хто пройшов цей курс зрозуміють та зможуть надати необхідну інформацію заявникам з порушеннями слуху. В подальшому, отримані знання допоможуть працівникам Офісів послуг органів місцевого самоврядування м.Кривого Рогу створити більш доступні та зручні умови для отримання адміністративних, інші публічних послуг заявниками з особливими потребами.

 

 

На березень заплановане навчання другої групи службовців, які виявили бажання опанувати цікаву та корисну жестову мову.

До відома: у Головному офісі Центру «Віза» обладнано 2 робочих місця із звукопідсилюючим апаратом для обслуговування замовників послуг з вадами слуху. Як свідчить практика роботи Центру «Віза» такі замовники звертаються у переважній більшості з питань оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, із земельних питань та щодо реєстрації нерухомості.

 

Ми працюємо для Вас!

#ВсеБудеЦНАП!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua