Головна Всі новини за 2019 рік лютий місяць

Громадський бюджет-2020

"Громадський бюджет-2020". Підготовка розпочата

Дата публікації:21 лютого 2019 р.

14 лютого 2019 року у виконкомі Криворізької міської ради відбулась консультаційна зустріч між експертом МГО "Фундація українсько-польської співпраці ПАУСІ" Наталією Винниченко та представниками органів місцевого самоврядування, членів ради з проведення конкурсу, громадськістю.

На початку зустрічі голова ради з проведення конкурсу "Громадський бюджет", заступник міського голови Андрій Полтавець зазначив, що на сьогодні в місті успішно проведено чотири конкурси «Громадський бюджет», до участі в яких громадою міста було подано 474 проекти у різних сферах розвитку міста на загальну суму понад 170 млн. грн. З них 184 проекти на суму 61,5 млн. грн. були підтримані громадою. За це криворіжці віддали понад 290 тис. голосів. Тільки за проекти "Громадський бюджет-2019" віддано 137 тисяч голосів. На сьогодні ми маємо 135 реалізованих проектів, це проекти трьох конкурсів, причому в 2018 році ми отримали 100% реалізацію 47 проектів-переможців.

Під час зустрічі Наталя Винниченко розповіла про роль автора при реалізації проектів громадського бюджету та визначила ключові напрями взаємодії авторів проектів та представників органів місцевого самоврядування, що здійснюють реалізацію проектів громадського бюджету. Також, відпрацьовувались питання ключових проблем, які на думки учасників є найбільшими на шляху реалізації принципів партиципаторного бюджету та можливі заходи їх подолання. В тому числі розглядались пропозиції щодо зміни до Положення про проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2020 році.