Головна Всі новини за 2019 рік січень місяць

ПРОПИСКА В ГУРТОЖИТКУ – ЦЕ ПРОСТО

ПРОПИСКА В ГУРТОЖИТКУ – ЦЕ ПРОСТО

Дата публікації:29 січня 2019 р.

 

Кривий Ріг – місто, в якому проживає багато студентів та робітників, що переїхали з інших населених пунктів, тому питання реєстрації місця проживання у гуртожитку дуже актуальне. Виконком Криворізької міськради наголошує: «прописка» у гуртожитку – це просто!

Для реєстрації місця проживання у гуртожитку достатньо звернутися до найближчого «офісу прописки» та подати:

-       заяву про реєстрацію місця проживання;

-       паспорт чи інший документ, до якого вноситься відмітка про «прописку» (дітям до 16 років – свідоцтво про народження);

-       договір найму житлового приміщення або договір соціального найму житла;

-       квитанція про сплату адміністративного збору.

Мешканець гуртожитку може доручити в установленому законодавством порядку подати заяву про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання посадовій особі гуртожитку за місцем проживання.

Мешканці гуртожитку мають право вселити своїх дітей без згоди власника, а дружину або чоловіка, дітей, які досягли вісімнадцяти років, а також батьків - за згодою власника.

 

 

 Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

• Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-22; e-mail: vpr@kr.gov.ua.

•  Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.