Головна Всі новини за 2019 рік січень місяць

ДОМОВА КНИГА: ЦЕ ДОКУМЕНТ ЧИ НІ СЬОГОДНІ?

ДОМОВА КНИГА: ЦЕ ДОКУМЕНТ ЧИ НІ СЬОГОДНІ?

Дата публікації:29 січня 2019 р.

 

Часто у мешканців приватного сектору Кривого Рогу виникає питання: чи потрібна домова книга для реєстрації місця проживання?

На сьогодні законодавством чітко визначено перелік документів, необхідних для реєстрації місця проживання, а також заборонено посадовцям вимагати від мешканців додаткові документи. Домова книга для «прописки» не потрібна і вимагатися чиновниками не може!!!

А виконком Криворізької міськради вкотре нагадує, що зареєструвати своє місце проживання, а також «прописати» своїх дітей – обов’язок кожного мешканця Кривого Рогу, тим паче, що зробити це ПРОСТО, ДОСТУПНО ТА ЯКІСНО можна протягом одного відвідування найближчого «офісу прописки», що розташовані у кожному районі міста. Для реєстрації місця проживання криворіжцю знадобляться:

-       заява встановленої форми (можна отримати в районному виконкомі);

-       документ, до якого вносяться відомості про місце проживання (паспорт);

-       квитанція про сплату адміністративного збору;

-       документ, що підтверджує право на проживання в житлі: ордер, свідоцтво про право власності, договір найму (піднайму, оренди), рішення суду.

Додатково слід зазначити, що документи на реєстрацію місця проживання можуть бути подані представником за наявності у нього документа, що підтверджує його повноваження, а  у випадку «прописки» без права власності на житло, достатньо буде надати згоду власника/співвласників житла або його наймача.

 

 

 

Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

• Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-22; e-mail: vpr@kr.gov.ua.

•  Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.