Головна Всі новини за 2019 рік січень місяць

ВИКОНКОМ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКРАДИ ЗНОВУ РОЗ’ЯСНЮЄ ЗМІСТ БУДІВЕЛЬНОЇ АМНІСТІЇ

ВИКОНКОМ КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКРАДИ ЗНОВУ РОЗ’ЯСНЮЄ ЗМІСТ БУДІВЕЛЬНОЇ АМНІСТІЇ

Дата публікації:28 січня 2019 р.

 

Часто до виконкому Криворізької міськради звертаються мешканці з проханням роз’яснити умови нової будівельної амністії. Відповідно до нового законодавства, будівельна амністія поширюється на об’єкти незначного класу наслідків:

-  індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, збудовані у період з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року;

-  будівлі і споруди сільськогосподарського призначення, збудовані до 12 березня 2011 року.

Головна умова – щоб вони відповідали цільовому призначенню земельної ділянки, будівельним нормам та пройшли технічне обстеження.

Будівельна амністія покликана впорядкувати ситуацію, що склалася з самочинним будівництвом, вона спрощує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта та отримання документів, що це підтверджують. Та будівельна амністія ніяким чином не звільняє від необхідності отримувати документ, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта.

Законодавство, що визначає порядок державної реєстрації прав на нерухомість в відношенні до самочинного будівництва не змінилося: якщо самочинне будівництво відбулося після 5 серпня 1992 р. для його реєстрації необхідно надати:

- Документ – підставу реєстрації або документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси.

- Технічний паспорт.

- Документ, що відповідно до вимог законодавства засвідчує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта.

-  Документ, що підтверджує сплату адміністративного збору.

Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

• Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-22; e-mail: vpr@kr.gov.ua.

• Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.