Головна Всі новини за 2018 рік грудень місяць

Центр «Віза» прийняв першого замовника на оформлення біометричного паспорта з QR-кодом!

Центр «Віза» прийняв першого замовника на оформлення біометричного паспорта з QR-кодом!

Дата публікації:26 грудня 2018 р.

 

До Паспортного офісу Центру адміністративних послуг «Віза» звернувся перший замовник на оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки з         QR-кодом!

Нещодавно Державною мігра-ційною службою України запущена нова електронна послуга, за допомогою якої громадяни можуть внести онлайн свої персональні дані для оформлення біометричних документів – це скоротить час їх особистого візиту.

Електронна послуга доступна на сайті Державної міграційної служби України dmsu.gov.ua, а також – на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги».

Відтепер заявники можуть заповнити інтерактивну форму, вказавши свої персональні дані. Після оброблення цієї інформації онлайн-сервіс згенерує форму з QR-кодом. QR-код міститиме персональні дані заявника, а сама форма – ще й вичерпний перелік документів, які слід мати для оформлення біометричних паспортів.

На місці співробітник зчитує QR-код сканером – інформація миттєво потрапляє до бази даних,  залишиться тільки звірити інформацію з оригіналами документів.

Варто зазначити, що персональні дані, які вносить заявник, не зберігаються на серверах міграційної служби. Тож електронна послуга, окрім того, що є зручною, – ще й безпечна.

Шановні замовники біометричних паспортів – користуйтесь новою електронною послугою та економте Ваш час!

       

Ми працюємо для Вас!

Наша якість – Ваша довіра!

 

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua