Головна Всі новини за 2018 рік грудень місяць

Електронні архіви «Візи» на службі наших споживачів

Електронні архіви «Візи» на службі наших споживачів

Дата публікації:27 грудня 2018 р.

Шановні криворіжці!

 

Центр адміністративних послуг«Віза»реалізує заходи Програми розвитку нових технологій муніципального менеджменту, затвердженоїрішенням Криворізької міської радивід 21.12.2016 №1200,щодо удосконалення системи муніципального менеджменту, упровадження нових сучасних технологій, сервісів та інструментів в роботі «Візи».

Одним із заходів Програми є створення електронного архіву «Візи»,тобто впровадження відповідного програмного забезпечення, що є важливим інструментом рівня обслуговування споживачів адміністративних, інших публічних послуг та ефективної роботи службовців. Електронний архів«Візи»вже розроблений, він забезпечує збереження інформації та формування єдиного структурованого реєстру документів, існує можливість здійснення пошуку за кількома параметрами, що при паперовому фонді зробити неможливо. Він дозволяє опрацьовувати операції з документами набагато швидше, що значно скоротить витрати часу службовців і споживачів адміністративних послуг.

Забезпечення максимального сприяння суб’єктам господарювання, громадянамв процесах отримання адміністративних послуг; спрощення і скорочення термінівїх надання, створення цифрових копії документів, забезпечення швидкого обігу документів між Центром «Віза», суб’єктами надання адміністративних послуг, управліннями, відділами, іншими виконавчими органами міської ради, можливість оперативної обробки документів–це основні критерії функціонування електронного архіву «Візи».

Разом з повноваженнями щодо реєстрації нерухомості та бізнесу на зберігання від Криворізького управління юстиції до виконкому Криворізької міської ради було передано майже 135 тисяч реєстраційних справ. Щоденно до управління з питань реєстрації надходить надвелика кількість документів від інших суб’єктів реєстрації. Тому у 2017 році за кошти міського бюджету було придбано та встановлено в управлінні програмне забезпечення – Електронний архів, з яким слідкувати за станом реєстраційних справ стало не тільки набагато легше, але й ефективніше. Робота з наповнення Електронного архіву триває і сьогодні.

 

 

 

 

 

 

Також нагадуємо, що веб-портал «Візи» наразі також створений та наповнюється даними, а які сервіси на ньому Ви тампобачите –залежить від Активних громадян! Тому, запрошуємо до участі в опитуванні: http://aktiv.kr.gov.ua(сервіс «Активний громадянин» зі сторінки Центру «Віза» на офіційному сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету чи Мобільний додаток «Ваш Центр адміністративних послуг «Віза»).

Думка кожного криворіжця є вкрай важливою для нас!

 

Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

• Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-22; e-mail: vpr@kr.gov.ua.

• Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1;

«ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.