Головна Всі новини за 2018 рік листопад місяць

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Криворізької міської ради «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу» та аналізу його регуляторного впливу

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Криворізької міської ради «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу» та аналізу його регуляторного впливу

Дата публікації:29 листопада 2018 р.

 Регуляторний акт забезпечує права й законні інтереси громадян і суб’єктів господарювання міста та встановлює Правила додержання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу (надалі Правила) відповідно до Законів України «Про  місцеве самоврядування  в Україні», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про Національну поліцію» та інших законодавчих актів України.

   Згідно зі статтею 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» органи місцевого самоврядування в межах повноважень затверджують правила додержання тиші в громадських місцях. Також у законі зазначено, що проведення салютів та феєрверків забороняється в нічний час, але, як виняток, можливе за погодженням з уповноваженим органом місцевого самоврядування, що передбачено відповідними правилами додержання тиші в громадських місцях.

 На теперішній час в місті діє рішення міської ради від 28.03.2018 №2564 «Про затвердження Правил дотримання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу», яке було ухвалене з метою посилення контролю за дотриманням вимог нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму, шляхом адаптації та викладення змісту Правил відповідно до принципів державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, а саме: забезпечення ефективності, збалансованості та прозорості застосування норм для суб’єктів господарювання й громадян.

При здійсненні базового відстеження результативності дії  регуляторного акта – від 28.03.2018 №2564 «Про затвердження Правил дотримання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу»встановлено, що воно є актуальним та дозволило в певній мірі досягти запланованих при його прийнятті цілей. Однак, ураховуючи зміни в чинному законодавстві України, а саме втрату чинності Наказу Міністерства внутрішніх справ України від 23 грудня 2003 року №1649 «Про затвердження Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів» та зміни, унесені до Постанови  Кабінету  Міністрів  України від 26 жовтня 2011 року №1107 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки» виникла потреба в ухваленні нового регуляторного акта.

Проект поданий відділом взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату міської ради і виконкому. Аналіз регуляторного впливу підготовлено з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1151 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 №308».

Проект рішення та аналіз його регуляторного впливу будуть розміщені  04.12.2018 в міській комунальній газеті «Червоний гірник» та на офіційних сторінках  в мережі Інтернет:

Криворізької міської ради  та її виконавчого комітету у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» http://kr.gov.ua;

виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської www.mtlrg-kr.gov.ua, www.dlgr.gov.ua, www.zhrkrog.gov.ua, www.ing-org.gov.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.gov.ua, vykonkom-tsmkr.gov.ua .

 

 

 

 

Цілі прийняття проекту: Посилення контролю за дотриманням вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту мешканців м. Кривого Рогу від шкідливого впливу шуму (проект включено до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік (рішення міської ради від 22.11.2017 №2205, зі змінами від 25.07.2018 №2868, 28.11.2018 №3168, оприлюднено в міській комунальній газеті «Червоний гірник» 23.11.2017, 31.07.2018, 29.11.2018, відповідно).

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються з 04.12.2018 в місячний термін:

-  управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.510, тел.74-39-72, електронна адреса: urp@kr.gov.ua);

- відділом взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату міської ради і виконкому (поштова адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.231,   тел.74-88-64,  електронна адреса: upns@kr.gov.ua).

А також на електронні поштові скриньки виконкому Криворізької міської ради mvk99@kr.gov.ua  і виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.uadlg_vk@riad.com.ua, zhv_vk@ukrpost.ua, ing.zagal104@ukr.net,   srvk@srvk.gov.uatrn-vk1@i.uacg-ispolkom-zag@ tsmkr.gov.ua».

Додатково  буде проведено громадські слухання по обговоренню проекту рішення міської ради «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу»  та аналізу його регуляторного впливу. 

Дата, місце та час його проведення:  17.12.2018, о 15.00, каб. 139 приміщення виконкому Криворізької міської ради (м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1).

 Тема громадських слухань:  обговорення проекту рішення міської ради «Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу» та аналізу його регуляторного впливу.

Відповідальні особи за проведення обговорення та їх контактні телефони: відділ  взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату міської ради і виконкому  (начальник – Діхтяр Юрій Савович) адреса: 50101, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1, каб 231, тел.(0564)74-88-64.

Інформація про те, де можна ознайомитися з матеріалами громадських слухань: з 04.12.2018 на офіційній веб-сторінці Криворізької міської ради та її виконавчого комітету в мережі Інтернет  www. kr.gov.ua  (підрозділ «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна База - «Обговорення проектів регуляторних актів») та Криворізькій міській комунальній газеті «Червоний гірник» від 04.12.2018.

Участь у громадських слуханнях можуть узяти дієздатні члени територіальної громади віком від 18 років, суб’єкти господарювання, об’єднання  (громадські, суб’єктів господарювання), наукові установи та консультативно-дорадчий орган у здійсненні державної регуляторної політики.

Інформацію щодо результатів громадських слухань з обговорення вищезазначеного регуляторного акта буде оприлюднено у міській комунальній газеті «Червоний гірник», на офіційному веб-сайті Криворізької міської ради та її виконавчого комітету.