Головна Всі новини за 2018 рік листопад місяць

З турботою про криворіжців

З турботою про криворіжців

Дата публікації:28 листопада 2018 р.

Сьогодні в Кривому Розі з’явився ще один унікальний Мобільний офіс муніципальних послуг 2 в якому мешканці міста, насамперед віддалених мікрорайонів і селищ, зможуть у форматі «єдиного вікна» отримувати необхідні послуги безпосередньо за місцем проживання. До речі, аналогів в Україні йому немає.

Міський голова Ю.Г. Вілкул дав старт роботи Мобільного офісу – 2. Зазначив, що влада Кривого Рогу прагне, щоб послуги були максимально комфортними та доступними для городян, а із запуском ще одного унікальногоМобільного офісу їх отримувати буде ще зручніше. На сьогодні опрацювуються процедурні питання із Державною міграційною службою України та  службою Держспецзв’язку щодо можливості оформлення паспортів у ньому.

І відразу після презентації депутатам міської ради Мобільні офіси №1 і №2 поїхали обслуговувати криворіжців: до Центру медичної реабілітації (КЗ «Криворізька міська лікарня №5) та до віддаленого мікрорайону Божедарівка у Тернівському районі.

Воїни, ветерани і медичний персонал Центру медичної реабілітації були в захопленні від Мобільного офісу №2. За послугами до адміністратора Центру «Віза», спеціалістів з земельних питань, соціального захисту, відділу прописки виконкому Саксаганської райради звернулося 40 замовників. Найбільше цікавили земельні, соціальні та паспортні питання. Раніше до Центру медичної реабілітації Мобільний офіс №1 виїжджав уже двічі.

Довідково: Мобільний офіс муніципальний послуг 2 - спеціально обладнаний автомобіль-трансформер буквально за 15 хвилин модернізується в кабінет для прийому людей. Він укомплектований необхідною офісною та побутовою технікою, телекомунікаційним обладнанням; оснащений самонавідною супутниковою антеною. Для зручностей клієнтів з особливими потребами автомобіль оснащений автоматичним пандусом. Одночасно в ньому зможуть перебувати до 15 осіб.

З урахуванням практичного досвіду роботи першого автомобіля, у другому застосовано зручнішу схему розміщення робочих місць «команди» фахівців, більш ефективну систему трансформації у стаціонарне положення, систему  вентиляції, наявність бойлеру, що забезпечуватиме потребу у гарячій воді, облаштоване місце для приймання їжі. Автомобіль менший за розміром та більш мобільний.

Ми працюємо для Вас!

Наша якість - Ваша довіра!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: viza@kr.gov.ua