Головна Всі новини за 2018 рік листопад місяць

Реформуємо так, як бажають криворіжці!

Реформуємо так, як бажають криворіжці!

Дата публікації:27 листопада 2018 р.

(із засідання експертної комісії з питань реформування адміністративних, інших публічних послуг в Органах місцевого саморядування м. Кривого Рогу)

Основне завдання по впровадженню реформи, яке ставить міський голова Ю.Г. Вілкул -  створення нового формату Офісів послуг органів місцевого самоврядування міста Кривого Рогу  - Приязної адміністрації – з повагою до людей!

Позитивні напрацювання Криворізької реформи послуг та завдання, необхідні для її реалізації, обговорювали на засіданні експертної комісії з питань реформування адміністративних, інших публічних послуг під головуванням заступника міського голови Подоплєлової Надії Леонідівни.

Членами експертної комісії – депутатами міської ради Бурман Л.В., Богатирьовим А. В., Цюпою Ю.О., голо-вою міської галузевої ради підприємців з питань містобудування, земельних відносин і рекламної діяльності С.В. Ковригою, Орловим В.В. (заступником директора з науково-педагогічної та вихов-ної роботи Криворізького економічного інституту ДВНЗ « Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана») надано низку пропозицій з питань забезпечення більшої доступності послуг для всіх без винятку споживачів. Це збільшення електронних послуг; впровадження проекту Smart City; веб-порталу ЦНАПу з електронними кабінетами користувачів; та сервісу швидких послуг; розширення переліку замовників, які обслуговуються поза чергою в Офісах послуг органів місцевого самоврядування та системи інформованості криворіжців про адміністративні, соціальні послуги  шляхом проведення просвітницьких заходів службовцями, розробки буклетів, флаєрів.

Присутніми на засіданні експертної комісії  одноголосно підтримано основні завдання реформи, яка впроваджується в Офісах послуг щодо доступності послуг, їх « асортименту», зручності, додаткових сервісів; простих і зрозумілих правил гри.

 

Ми працюємо для Вас!

Наша якість – Ваша довіра!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua