Головна Всі новини за 2018 рік вересень місяць

МОБІЛЬНА ВІЗА У ПОКРОВСЬКОМУ РАЙОНІ- «ФУРШЕТ» ЩО, ДОБУДУВАЛИ?

МОБІЛЬНА ВІЗА У ПОКРОВСЬКОМУ РАЙОНІ- «ФУРШЕТ» ЩО, ДОБУДУВАЛИ?

Дата публікації:28 вересня 2018 р.

27.09.2018 унікальний офіс-трасформер працював у Покровському районі-поряд з магазином «Фуршет», він так гармонійно розташувався, що деякі криворіжці вважали нібито «Фуршет» добудували.

Прийом мешканців Покровського району здійснювали адміністратор Центру адміністративних послуг «Віза», реєстратор з прописки Покровського райвиконкому, 2 фахівця управління праці та соцзахисту райвиконкому, 2 лікарі Центру первинної медико-санітарної допомоги №3. За час роботи  прийняли 81 замовника. Криворіжці зверталися до офісу з питань оформлення субсидій, реєстрації місця проживання громадян, оформлення декларацій з лікарями первинної ланки, реєстрація нерухомості, оформлення біометричних паспортів для виїзду за кордон, тощо.

ШАНОВНІ КРИВОРІЖЦІ!

Повідомляємо, що за Вашими побажаннями, у жовтні 2018, у роботі Мобільного офісу візьмуть участь фахівці  районних відділів обслуговування громадян (сервісних центрів) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області. Ви зможете отримати консультації щодо законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення; надати замовлення на видачу довідок; здати документи на переведення виплати пенсії за новим місцем проживання; виплату пенсії за довіреністю; зміну способу виплати пенсії; здійснення їх перерахунку.

Запрошуємо всіх зацікавлених скористатися послугами Мобільної «Візи»!

 

Ми працюємо для Вас!

 Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua