Головна Всі новини за 2018 рік вересень місяць

6-й паспортний офіс Центру «Віза» виконкому міської ради – роботу розпочато!

6-й паспортний офіс Центру «Віза» виконкому міської ради – роботу розпочато!

Дата публікації:6 вересня 2018 р.

Сьогодні міським головою Юрієм Григоровичем Вілкулом дано старт роботи Паспортного офісу ЦНАПу «Віза» виконкому Криворізької міської ради на житломасиві Інгулець.

Серед перших споживачів паспортних послуг офісу – працівник Інгулецького ГЗК, учасник АТО Люлькунов Віталій Юрійович та учениця Криворізької загально-освітньої гімназії Олександра Конопля.

На згадку про цю подію міський голова Ю.Г. Вілкул вручив їм криворізькі прапори, аби вони завжди пишалися  високим званням – КРИВОРІЖЦЯ; та сувеніри.

Сьогодні офіс працює в тестовому режимі (без електронної черги), але відвідувачів багато, бо чекали його відкриття з нетерпінням.

Довідково: На теперішній час в органах місцевого самоврядування Дніпропетровської області (Дніпро, Нікополь, Кам’янське, Апостолове, Слобожанське, Олександропіль), 12 Паспортних офісів розміщено у тому числі вже 6-КРИВОРІЗЬКИХ.

Завдання відкриття «Паспортних офісів» у всіх райвиконкомах (крім Металургійного – район обслуговує офіс у приміщенні міськвиконкому) було поставлено міським головою Ю.Г. Вілкулом 30.08.2017 розпорядженням  №188-р. Із міського бюджету на придбання робочих станцій з оформлення ID-паспортів та біометричних для виїзду за кордон, їх технічного обслуговування,  підведення каналів спецзв’язку було  виділено  3,5 млн. грн.На теперішній час вдало працюють «Паспортні офіси» ЦНАПу в міськвиконкомі (3 робочі станції), Центрально-Міськкому, Довгинцівському, Тернівському, Інгулецькому районах. Ними видано більше 500 ID і 8 000закордонних паспортів; отримано в бюджет від сплати адміністративного збору відповідно до вимог чинного законодавства 2,8 млн. грн. Паспортний офіс у житломасиві «Інгулець» - другий в Інгулецькому районі, 1-й офіс, який працює на проспекті Південний, 1 з 25.01.2018, вже прийняв 1 211 жителів, у тому числі видав виготовлених 945 паспортів, «заробив» у бюджет  354 889 грн.

Міський голова Ю.Г. Вілкул поспілкувався з відвідувачами інших офісів адміністративних послуг, розміщених у цій будівлі: територіальному підрозділі ЦНАПу «Віза» та відділі реєстрації («прописки») місця проживання громадян виконкому Інгулецької райради.

Рішення про розміщення в житломасиві «Інгулець» цих підрозділів з надання адміністративних послуг мешканцям, суб’єктам господарювання було прийнято міським головою у зв’язку із віддаленістю житломасиву (23 км від основних адмінспоруд району). В інших районах міста знаходиться лише по одному терпідрозділу таких служб, а мешканців Металургійного району обслуговують у Флагман-офісі «Візи» у приміщенні міськвиконкому. І це рішення виправдало себе.

За час роботи територіальним підрозділом Центру «Віза» обслужено - 5 983 інгульчан. Найбільш популярні послуги: реєстрація нерухомості, бізнесу, вклеювання фото у паспорт.

Відділом реєстрації місця проживання громадян надано 12 808 послуг (у тому числі з питань прописки-виписки 4 092, видачі довідок 8 716), а це – третина послуг з прописки по району.

Крім того, дуже схвально оцінюють інгульчани проект міського голови «ВІЗА МОБІЛЬНА». Тільки у цьому році мобільний офіс - трансформер побував в районі 9 разів:

селище Зелене – 7  разів, майже 600 послуг;

ж/м Інгулець – 2 рази, більше 300 послуг;

Кейс – адміністратором обслужено на дому 20 літніх людей, мешканців з інвалідністю, у тому числі тих, хто тимчасово не міг пересуватися.

Публічні, у тому числі адміністративні послуги органів місцевого самоврядування Кривого Рогу наближаються до місця проживання мешканців і це – зручно і доступно. А ще – це зовсім інший стандарт обслуговування громадян і суб’єктів господарювання, гідний Кривого Рогу!

Довідково:

  • Режим роботи для  споживачів послуг Паспортного офісу ЦНАПу «Віза» на житломасиві Інгулець пн., вт., ср., чт., пн.  з 9.00-до 12.00, з 12.30 до 15.00.
  • Записатись на прийом для оформлення паспорта можна лише через офіційний сайт Криворізької міської ради та її виконавчого комітету (http://kr.gov.ua), веб-портал «Криворізький ресурсний центр» (https://krmisto.gov.ua), мобільний додаток «Попередня реєстрація в електронній черзі Центру адміністративних послуг «Віза» або безпосередньо в Центрі «Віза» та його територіальних підрозділах.

 

Ми працюємо для Вас!

Наша якість – Ваша довіра!

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua