Головна Всі новини за 2018 рік серпень місяць

7 ПЕРЕВАГ РЕЄСТРАЦІЇ ЗА ФАКТИЧНИМ МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

7 ПЕРЕВАГ РЕЄСТРАЦІЇ ЗА ФАКТИЧНИМ МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ

Дата публікації:20 серпня 2018 р.

Реєстрація місця проживання – це не просто обов’язок, це і корисний обов’язок.  Зареєструватись за новою адресою необхідно протягом 30 календарних днів з моменту переїзду до нового місця проживання. Однак, на жаль, не всі мешканці міста про це знають, у  зв’язку з чим не поспішають «прописуватись».

Виконком Криворізької міської ради в черговий раз наголошує на необхідності реєстрації себе та своїх дітей за адресою місця проживання, адже «прописка» за реальним місцем проживання з кожним днем отримує все більше переваг:

1. Отримати ID-картку чи вклеїти фото до старого «паспорту-книжечки»

можливо лише за місцем реєстрації. Це не є великою проблемою, якщо Ви зареєстровані в сусідньому районі Кривого Рогу, та перетворюється на справжнє випробування, якщо Ваша «прописка» - інше місто.

2. «Прописати» дитину можливо лише за адресою реєстрації одного з батьків.

3. В перший клас Ваша дитина піде до школи, яка знаходиться за її «пропискою».

4. Якщо Ви берете участь у житті міста і не хочете залишатися осторонь від виборчого процесу,проголосувати на місцевих виборах Ви зможете тільки за місцем реєстрації.

5. Податки фізичної особи-підприємця  йдуть до місцевого бюджету за місцем реєстрації. Таким чином, для того, щоб кошти, сплачені у вигляді податків від Вашої підприємницької діяльності йшли на поліпшення умов Вашого життя, а не життя громади, за місцем Вашої «прописки» переконливо радимо зареєструватися за фактичним місцем мешкання.

6. Судову повістку Вам надсилатимуть за місцем реєстрації. Якщо Ви не зареєстровані за фактичним місцем проживання, то можете і не дізнатися, що проти Вас подано позов в суд, втративши, таким чином, можливість захищати свої законні права та інтереси.

7. Призначення пільг, соціальної допомоги відбувається за місцем «прописки».

КОНТАКТИ
У Кривому Розі – зареєструватись просто і зручно, за рішенням міської ради такі офіси «прописки» організовано по районах за адресами:

Ми працюємо для Вас!


Наші контакти:

 • Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;    e-mail: vpr@kr.gov.ua.

 • Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.