Головна Всі новини за 2018 рік серпень місяць

На порталі нові можливості "Екомоніторингу"

На порталі нові можливості "Екомоніторингу"

Дата публікації:8 серпня 2018 р.

Для забезпечення прозорості та доступності населення до інформації про стан атмосферного повітря міста, в рамках реалізації заходів Міської програми вирішення екологічних проблем Кривбасу та поліпшення стану навколишнього природного середовища на 2016-2025 роки, рішення виконкому Криворізької міської ради від 10.05.2018 №214 "Про  впровадження  автоматизованої системи моніторингу за якістю атмосферного повітря в м. Кривому Розі" на порталі забезпечено в режимі он-лайн висвітлення даних автоматизованих постів моніторингу підприємств.

З серпня місяця поточного року у модулі "ЕКОМОНІТОРИНГ" створено можливість висвітлення максимально разових та середньодобових концентрацій якості атмосферного повітря в зоні впливу виробничої діяльності ПАТ "Кривбасзалізрудком". На електронній мапі міста показано місця розташування автоматизованих постів спостереження підприємства. 

Відкритий для загального користування модуль "ЕКОМОНІТОРИНГ" має накопичувальну базу інформаційних даних, що дозволяє контролювати та порівнювати стан атмосферного повітря, відстежувати зміни, сприяє ухваленню управлінських рішень щодо реалізації природоохоронних заходів спрямованих на створення екологічно безпечних та комфортних умов проживання мешканців міста.