Головна Всі новини за 2018 рік липень місяць

Моніторинг дотримання вимог обігу продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів

Моніторинг дотримання вимог обігу продажу алкогольних напоїв і тютюнових виробів

Дата публікації:27 липня 2018 р.

27 липня 2018 року членами міської робочої групи з питань  обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів  проведено  черговий рейд з питання виявлення незаконного продажу алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів.

За результатами роботи було встановлено збут самогону в 2 – х гаражах на вул.Соборності, продаж пива на розлив  в кіоску  на зупинці громадського транспорту «Стріла», незаконний продаж пива, тютюнових виробів без відповідної ліцензії на зупинці громадського транспорту «Вул.Кривбасівська». Оперативно вжити заходами припинено незаконний розлив  пива в кіоску  на зупинці громадського транспорту «Стріла», продаж алкогольних напоїв, пива на розлив, тютюнових виробів без відповідної ліцензії на зупинці громадського транспорту «Вул.Кривбасівська».

З кожним суб’єктом господарювання проведено  роз’яснювальну роботу щодо необхідності дотримання вимог обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів згідно з вимогами Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та відповідних правил, попереджено, що у разі повторного встановлення порушень будуть застосовані штрафні санкції.

Звертаємо роботу організаторів  роботи об’єктів бізнесу, що за порушення чинного законодавства щодо обігу алкогольної і тютюнової  продукції, відповідно до ст.156, 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачено накладення штрафів  від   510 грн. до 17 тис.грн.  з конфіскацією засобів торгівлі. За порушення вимог Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», а саме за: продаж алкогольних, слабо-алкогольних напоїв, пива, тютюнових  виробів особам, які не досягли 18 років, не сплату акцизного податку, відсутність відповідних ліцензій, недотримання максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, мінімальних  цін на алкогольні напої, здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями на розлив підприємством, яке не має статусу громадського харчування, зберігання алкогольних напоїв (пива) у місцях, не внесених до Єдиного державного реєстру,   передбачено   застосування      фінансових     санкцій      щонайменше 6,8 тис.грн. У разі застосування санкцій за декілька порушень, сума штрафів може досягати  90,0 тис.грн.

Наразі про проведену роботу і встановлені  порушення готуються матеріали до  Криворізького  відділу поліції ГУ НП  у Дніпропетровській області, Головного управління ДФС у Дніпропетровській області для  вжиття заходів оперативного реагування, передбачених  діючим законодавством.

 

 

Пропонуємо про факти порушень обігу алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів звертатися на телефони гарячих ліній  виконкому Криворізької міської ради 74-00-00, 068-946-67-39 та виконкомів районних у місті рад: Металургійної 096-174-10-10, Покровської 068-355-10-10, Довгинцівської 096-880-10-10, Інгулецької  098-021-10-10, Саксаганської  067-501-28-10, Тернівської 097-035-10-10,  Центрально-Міської 068-970-56-97».