Головна Всі новини за 2018 рік липень місяць

Хто звільняється від сплати адміністративного збору при реєстрації нерухомості в Кривому Розі?

Хто звільняється від сплати адміністративного збору при реєстрації нерухомості в Кривому Розі?

Дата публікації:27 липня 2018 р.

Виконком Криворізької міської ради нагадує. Не всі, хто збирається зареєструвати свою нерухомість зобов’язані сплачувати адміністративний збір. Відповідно до закону  від сплати звільняються:

1) фізичні та юридичні особи - під час проведення державної реєстрації прав, які виникли та оформлені до проведення державної реєстрації прав у порядку, визначеному цим Законом;

2) громадяни, віднесені до категорій 1 і 2 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;

3) громадяни, віднесені до категорії 3 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які постійно проживають до відселення чи самостійного переселення або постійно працюють на території зон відчуження, безумовного (обов’язкового) і гарантованого добровільного відселення, за умови, що вони станом на 1 січня 1993 року прожили або відпрацювали в зоні безумовного (обов’язкового) відселення не менше двох років, а в зоні гарантованого добровільного відселення - не менше трьох років;

4) громадяни, віднесені до категорії 4 потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які постійно працюють і проживають або постійно проживають на території зони посиленого радіоекологічного контролю, за умови, що станом на 1 січня 1993 року вони прожили або відпрацювали в цій зоні не менше чотирьох років;

5) особи з інвалідністю внаслідок війни, особи з інвалідністю внаслідок війни із числа учасників антитерористичної операції, яким надано статус учасника бойових дій, та сім’ї воїнів (партизанів), які загинули чи пропали безвісти, і прирівняні до них у встановленому порядку особи;

6) особи, з інвалідністю I та II груп;

7) Національний банк України;

8) органи державної влади, органи місцевого самоврядування;

9) інші особи за рішенням сільської, селищної, міської ради, виконавчий орган якої здійснює функції суб’єкта державної реєстрації прав.

Просимо Вас, у випадку, якщо Ви підпадаєте під категорію громадян, звільнених від сплати адміністративного збору, пред’являти відповідне посвідчення (посвідчення учасника бойових дій, медична довідка або інші документи, що підтверджують спеціальний статус).

Звертаємо Вашу увагу, що у разі проведення реєстрації нерухомості  у скорочені строки, від сплати адміністративного збору у розмірі, встановленому за проведення реєстрації у відповідний строк, ніхто не звільняється.

Сподіваємось, що наші поради стануть Вам у нагоді.

Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

• Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради: м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49; e-mail: vpr@kr.gov.ua.

• Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.

27 липня 2018