Головна Всі новини за 2018 рік липень місяць

5000-й відвідувач МОБІЛЬНОЇ ВІЗИ - працівник Криворізького ремонтно-механічного заводу

5000-й відвідувач МОБІЛЬНОЇ ВІЗИ - працівник Криворізького ремонтно-механічного заводу

Дата публікації:17 липня 2018 р.

Створений за ініціативи міського голови Ю.Г. Вілкула – єдиний в Україні Мобільний офіс муніципальних послуг здійснив вже 100 виїздів у віддалені мікрорайони та селища семи адміністративних районів Кривого Рогу. Вперше, команда фахівців Мобільного офісу приїхала на одне з промислових підприємств у Саксаганському районі – ТОВ «Метінвест – Криворізький ремонтно-механічний завод», де працюють понад 2000 робітників.

Під час обідньої перерви працівники підприємства звертались з питань оформлення біометричних паспортів, субсидій, прописки, оформлення нерухомості. У ході роботи команда Мобільного офісу з радістю зустріла 5000-го відвідувача, ним стала Глух О.В. А для себе ми відмітили про гарний результат – за такий короткий період роботи і 100 виїздів обслужено вже понад п’ять тисяч відвідувачів.

Висловлюємо вдячність керівництву підприємства за сприяння в організації виїзного обслуговування. Сподіваємось, що надана фахівцями допомога в отриманні послуг влади, сприятиме подальшій реалізації потреб в них працівникам підприємства.

 

 

Шановні криворіжці! Ми працюємо для Вас!
Наша якість- Ваша довіра!

 

 Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:
Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),
e-mail: 
viza@kr.gov.ua