Головна Всі новини за 2018 рік березень місяць

Суб’єктам господарювання про можливість подання документів поштою

Суб’єктам господарювання про можливість подання документів поштою

Дата публікації:28 березня 2018 р.

Виконавчий комітет Криворізької міської ради сприяє зручності  та швидкості  надання адміністративних послуг суб’єктам господарювання та створює всі умови для повноти та комфортності їх реалізації.  У зв’язку з чим - доводимо до відома криворізьких підприємців інформацію про можливість подання документів поштою.

Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців проводиться незалежно від їх місця знаходження в межах області.

У нашому місті прийом документів здійснюється в управлінні з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради, Центрі адміністративних послуг «Віза», його територіальних підрозділах, а також в інших акредитованих суб’єктах.

Однак незважаючи на розгалуженість системи реєстрації у Кривому Розі, трапляються випадки, коли у суб’єкта підприємницької діяльності, який бажає мати місцем реєстрації наше місто або інший населений пункт в межах Дніпропетровської області, через об’єктивні причини (стан здоров’я, тривалий від’їзд, завантаженість роботою) не має можливості особисто прибути до відповідного органу реєстрації.

В такому випадку можна подати документи поштовим відправленням.

Документи, які надсилаються поштою, повинні відповідати вимогам, визначеним статтею 15 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», зокрема:

1) документи мають бути викладені державною мовою та додатково, за бажанням заявника, – іншою мовою (крім заяви про державну реєстрацію);

2) текст документів має бути написаний розбірливо (машинодруком або від руки друкованими літерами);

3) документи не повинні містити підчищення або дописки, закреслені слова та інші виправлення, не обумовлені в них, орфографічні та арифметичні помилки, заповнюватися олівцем, а також містити пошкодження, які не дають змоги однозначно тлумачити їх зміст;

4) заява про державну реєстрацію підписується заявником. У разі подання заяви про державну реєстрацію поштовим відправленням справжність підпису заявника повинна бути нотаріально засвідчена тощо.

Звертаємо увагу! Відповідальність за відповідність законодавству установчих або інших документів, що надсилаються поштою, а також за відповідність перекладу тексту документів, несуть заявники.

 Ми налаштовані на Ваш успіх!
У нас ПРОСТО, ДОСТУПНО, ЯКІСНО!

 

Наші контакти:
Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:

м. Кривий Ріг, майдан Праці, 1; тел. 90-51-53, 90-51-63;  e-mail: vpr-business@kr.gov.ua

Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.