Головна Всі новини за 2018 рік березень місяць

Проведено нараду щодо впорядкування організації торгівлі на ринках міста

Проведено нараду щодо впорядкування організації торгівлі на ринках міста

Дата публікації:28 березня 2018 р.

«Підготовка ринків до роботи у весняно-літній період щодо благоустрою територій ринків та навколо них і залучення на ринки безпосередніх товаровиробників» - цеголовний вислів наради з керівниками ринків, яка відбулася у виконкомі міської ради 23.03.2018 за участю органів нагляду (контролю). 

Мета наради – розгляд питань підготовки ринків до роботи у весняно-літній період; виконання вимог ветеринарно-санітарного і пожежного законодавства,захисту прав споживачів, Правил торгівлі на ринках і Правил благоустрою в місті Кривому Розі.

На нараді відбувся конструктивний діалог про виконання заходів, направлених на подальше впорядкування організації роботи ринків, розвиток їх матеріально-технічної бази; дотримання вимог ветеринарно-санітарного та пожежного законодавства; покращення благоустрою; активізацію заходів, що сприятимуть реалізації якісної продукції та стабілізації цінової ситуації за рахунок залучення на ринки безпосередніх виробників сільгосппродукції та продуктів харчування, насамперед місцевих.

Увагу керівників ринків було звернуто на недопущення реалізації на ринках неякісної продукції, забезпечення високого рівня культури обслуговування покупців при проведенні ярмаркових заходів до Пасхальних Свят.   

З метою усунення перешкод легальному бізнесу, недопущення розгортання нових осередків стихійної торгівлі правоохоронним органам та районним робочим групам було надано протокольне доручення щодо активізації роботи по ліквідації несанкціонованої торгівлі, а керівникам ринків рекомендовано провести заходи по наданню торгових місць на ринках незаконно торгуючим громадянам. 

Керівники ринків запевнили, що приймуть до уваги всі зауваження, проведуть заходи по їх усуненню і прискорять роботу по створенню належних умов для торгівлі у весняно-літній період.