Головна Всі новини за 2018 рік лютий місяць

Особливості реєстрації права власності на квартиру у житлово-будівельному кооперативі

Особливості реєстрації права власності на квартиру у житлово-будівельному кооперативі

Дата публікації:23 лютого 2018 р.

Державна реєстрація права власності на кооперативну квартиру – одна з найзапитуваніших реєстраційних послуг.

Виконавчий комітет Криворізької міської ради інформує криворіжців про те, як зареєструвати своє право власності на кооперативну квартиру. Зробити це можна звернувшись до управління з питань реєстрації виконкому міської ради, Центру адміністративних послуг «Віза», його територіальних підрозділів. Також, слід зазначити, що у віддалених районах Кривого Рогу здійснюється прийом громадян у «Мобільному офісі», а для осіб з обмеженими можливостями виконкомом Криворізької міської ради запроваджено «Мобільний кейс», який надає змогу провести реєстрацію вдома у такої особи.

Для проведення державної реєстрації заявнику необхідно мати: паспорт, податковий номер та квитанцію про сплату адміністративного збору.

Власник кооперативної квартири подає лише два документи:

-  довідку кооперативу про членство особи в кооперативі та внесення таким членом кооперативу пайового внеску в повному обсязі;

-  технічний паспорт.

Нагадуємо головам житлово-будівельних кооперативів, що довідки, які вони видають від імені кооперативу, слугують правовстановлюючими документами, якими член кооперативу підтверджує своє право власності. Довідка обов’язково повинна бути оформлена українською мовою, містити підпис, дату видачі, номер документа, а також відомості про повне прізвище, ім’я та по-батькові члена кооперативу. Таким чином, до видачі подібних довідок слід ставитися відповідально.

Звертаємо увагу мешканців міста, що реєстрація займає 5 робочих днів. За результатом проведення державної реєстрації, власник отримує витяг.

Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

• Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:

м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;      

e-mail: vpr@kr.gov.ua.

• Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл.Молодіжна, 1;

«ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.