Головна Всі новини за 2018 рік лютий місяць

Оголошено конкурс відгуків на тему

"Мої враження від криворізьких екскурсій"

Дата публікації:9 лютого 2018 р.

До Міжнародного дня екскурсовода, який щорічно святкується 21 лютого, управління економіки виконкому міської ради оголошує конкурс відгуків на тему "Мої враження від криворізьких екскурсій".

Мета конкурсу - промоція криворізьких екскурсоводів та екскурсій.

Учасниками конкурсу можуть стати як криворіжці, так і мешканці інших населених пунктів України, іноземці, написавши есе (розповідь) або знявши відеоролік та надіславши його на електрону адресу tourismkryvyirih@gmail.com з позначкою "Конкурс відгуків". До есе (оповідання) можна додавати фотографії у форматі jpg,розмір есе нe повинен пeрeвищувати 1000 слів, відеоролик має тривати не більше 15 хвилин.Крім того, авторунеобхідно у посиланні вказати прізвище, ім'я та по-батькові, населений пункт постійного проживання та телефони для зворотного зв'язку.

Пeрeможців конкурсу в кількості 5 осіб буде обрано за кількістю вподобань на сторінці Facebook "Кривий Ріг туристичний" (https://www.facebook.com/kr.tour).

Голосування триватиме до 1800год. 18 лютого 2018 року.

Пeрeможці будуть відзначені під час проведення міських урочистих заходів з нагоди Міжнародного дня екскурсовода, які відбудуться 21 лютого2018 року в Кривому Розі.

Запрошуємо всіх охочих розповісти власну історію та враження про мандрівки містом!

 

Довідки за телефонами – (0564) 74 84 75, 92 13 17.