Головна Всі новини за 2018 рік січень місяць

Адміністративні, публічні та соціальні послуги на дому за допомогою «Мобільного кейсу» ПРОСТО, ДОСТУПНО, ЯКІСНО!

Адміністративні, публічні та соціальні послуги на дому за допомогою «Мобільного кейсу» ̶ ПРОСТО, ДОСТУПНО, ЯКІСНО!

Дата публікації:26 січня 2018 р.

 

Сьогодні «швидка допомога» команди «Мобільного кейсу» надала послуги з «прописки» одразу у двох районах міста Кривого Рогу.

Одним із заявників за сьогоднішнім замовленням послуги «Мобільний кейс» у Тернівському районі стала жінка, віком понад 80 років, якій було оформлено одночасне зняття з реєстрації та проведено реєстрацію місця проживання.

До наступного замовника послуги з виїзного обслуговування – жінки з інвалідністю, команда «Мобільного кейсу»вирушиладо Покровського району міста.

Обидві заявниці відмітили простоту отримання послуги з реєстрації місця проживання та швидкість виїзного обслуговування, адже послугу надано менш як за 15 хвилин!

Крім того, сьогодні впершепри обслуговуванні на дому через «Мобільний кейс» було надано послугу - уклеювання фотографії по досягненню 25 річного віку,мешканці Покровського району, яка має труднощі із пересуванням.

А напередодні  службовці, що працюють з надання сервісу «Мобільний кейс», здійснили прийом документів на реєстрацію нерухомості за заявою чоловіка, якому більше 80 років, що також мешкає у Покровському районі.

Кількість замовників виїзного обслуговування постійно збільшується, а перелік запитуваних послуг постійно розширюється, що говорить пронабрання популярності сервісу «Мобільний кейс» серед криворіжців, особливо мешканців Покровського району!

Нагадуємо, що замовити послугу можна оформивши заявку одним із способів:

- за телефоном «гарячої лінії» 0-800-500-459; 

- шляхом звернення до адміністратора Центру адміністративних послуг «Віза» в усній або письмовій формі;

- на сайті виконкому Криворізької міської ради (http://kr.gov.ua/) чи веб-порталі «Криворізький ресурсний центр» (https://krmisto.gov.ua) на сторінці Центру адміністративних послуг «Віза» цілодобово;

- у вигляді електронного звернення на електронну адресу viza@kr.gov.uaцілодобово.

Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

• Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:
м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;     e-mail: vpr@kr.gov.ua.

• Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.

 https://drive.google.com/open?id=

https://drive.google.com/open?id= https://drive.google.com/open?id=