Головна Всі новини за 2018 рік січень місяць

А Кривий Ріг - будується!

А Кривий Ріг - будується!

Дата публікації:26 січня 2018 р.

З 11.08.2016 року виконком Криворізької міської ради одержав повноваження в сфері державного архітектурно-будівельного контролю від Державної архітектурно-будівельної інспекції України (за ним: Дніпро, Нікополь, Зеленодольськ, Павлоград).

На виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги» прийом документів дозвільного та декларативного характеру від забудовників здійснюється через ЦНАП «Віза»: головний офіс та його територіальні підрозділи по районах.

Кривий Ріг активно будується, про це свідчить така статистика:якщо у 2017 році Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Дніпропетровській області зареєстровано 3034 погоджувальних та дозвільних документів на будівництво по всій області, то відділом ДАБК виконкому Криворізької міської ради - 1430  або 47% від загальної кількості.

Довідково:

  •  Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖГК України  від 06.11.2017 №289, що вступив в дію з 26.12.2017, змінено Перелік об’єктів будівництва, для проектування яких  містобудівні умови та обмеження не надаються, з перелікомможна ознайомитись за наступним посиланням:

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1437-17(http://zakon3.rada.gov.ua//laws/show/z1437-17).

  •  спеціалісти відділу ДАБК виконкому Криворізької міської ради приймають участь у роботі Центру (пл. Молодіжна,1, зала 3) за графіком:

 

Понеділок (консультації)

П’ятниця (прийом документів)

 

13.00- 16.00

Вівторок (прийом документів)

Середа (консультації)

Четвер (прийом документів)

9.00-12.00

 

У них можна проконсультуватися та подати повідомлення (зміни до них)про початок виконання підготовчих робіт, будівельних робіт щодо об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), розташованих на території м. Кривого Рогу.

Через адміністраторів Центру можна отримати послуги з видачі дозволу на виконання будівельних  робіт, сертифіката в разі прийняття в експлуатацію об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів  із  середніми наслідками (СС2) та зареєструвати декларацію  про  готовність до експлуатації об’єктів, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів  із  незначними наслідками (СС1) та розташовані на території  м. Кривого Рогу.

 

 

Ми працюємо для Вас!
Наша якість- Ваша довіра

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua