Головна Всі новини за 2018 рік січень місяць

Захистіть свою нерухомість за допомогою сервісу «SMS-Маяк»

Захистіть свою нерухомість за допомогою сервісу «SMS-Маяк»

Дата публікації:26 січня 2018 р.

Виконавчий комітет Криворізької міської ради постійно працює над тим, аби мешканці міста були поінформовані про способи надійного захисту прав на належну їм нерухомість.

Сьогодні повідомляємо про можливість підключення послуги «SMS-Маяк».

SMS-інформування суттєво підвищує шанси на оперативне реагування й ефективний захист Ваших порушених прав, адже часовий фактор у даному питанні є одним із найважливіших моментів. Оскільки від швидкості реагування законного власника на захоплення майна залежить вірогідність його повернення без втрат.

Сервіс «SMS-Маяк» інформує:

  •   фізичних та юридичних осіб про зміну статусу об'єктів нерухомого майна в Реєстрі;
  •   власників про подання заяв на проведення будь-яких реєстраційних дій щодо належних їм об'єктів нерухомого майна, а також дату і час реєстрації таких заяв;
  •   користувачів земельної ділянки — при подані заяви у сфері державної реєстрації нерухомості щодо земельної ділянки, яка перебуває у їх користування, а саме про реєстраційний номер, дату і час реєстрації таких заяв.

Щоб скористатися такою послугою, потрібно отримати реєстраційний номер об'єкта нерухомості (він вказаний у реєстраційних документах та безпосередньо в Реєстрі), відкрити кабінет власника майна на інформаційно-правовій і комунікаційній Платформі LIGA:ZAKON за посиланням: http://smsmayak.com.ua/, і там поставити майно на відповідний контроль та вказати номер телефону, куди будуть приходити повідомлення.

З цього моменту власник зможе дізнатися про всі зміни в реєстрі через SMS-повідомлення, у вигляді електронного листа, а також через сповіщення в кабінеті користувача програми SMS-Маяк.

Види інформування:

1. Інформування про зміну статусу нерухомості:

-  відстежуйте зміни статусу об’єктів нерухомого майна за номером в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно;

-  отримуйте сповіщення про зміну статусу нерухомості та своєчасно звертайтесь до суду з позовною заявою про скасування проведених реєстраційних дій, а також до правоохоронних органів із заявою про неправомірність реєстраційних дій.

2. Інформування про початок та перебіг реєстраційної процедури:

відстежуйте подання заяв на проведення будь-яких реєстраційних дій щодо ваших об’єктів нерухомого майна за електронним цифровим підписом;

-  отримуйте сповіщення про факт подання заяви на проведення реєстраційної дії, про зміну статусу об’єкта, а також про прийняття рішення щодо зміни статусу. Це допоможе вчасно звернутися до державного реєстратора та до суду й зупинити незаконні дії щодо Ваших об’єктів нерухомого майна.

      Способи підключення сервісу

1. За номером у Реєстрі.

Отримайте реєстраційний номер майна.

Перевірте наявність номера в Реєстрі.

Поставте об’єкт на моніторинг.

2. За електронним цифровим підписом (ЕЦП).

Отримайте ключ електронного цифрового підпису (для фізичних осіб) або електронну цифрову печатку.

Введіть ключ ЕЦП в поле в сервісі.

Оберіть об’єкти нерухомості та поставте їх намоніторинг.

Звертаємо увагу!

Пошук об’єкту нерухомого майна відбувається за реєстраційним номером майна в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (присвоюється після 01.01.2013 під час першої реєстрації прав на об’єкт нерухомості).

Якщо документ про право власності на майно втрачено, реєстраційний номер можна дізнатися з Інформаційної довідки через онлайн-сервіс Міністерства юстиції України «Кабінет електронних сервісів».

Сервісна послуга з інформування про реєстраційні дії у Державному реєстрі прав щодо поданих надається виключно за умови використання електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи, у тому числі з використанням електронної системи ідентифікації “Bank ID”. 

Ми працюємо для Вас!

Наші контакти:

• Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:
м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;   e-mail: vpr@kr.gov.ua.

• Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; «ГАРЯЧА ЛІНІЯ»- 0-800-500-459; e-mail: viza@kr.gov.ua.