Головна Всі новини за 2018 рік січень місяць

МОБІЛЬНИЙ ОФІС У СЕЛИЩІ ВЕРАБОВЕ!

МОБІЛЬНИЙ ОФІС У СЕЛИЩІ ВЕРАБОВЕ!

Дата публікації:5 січня 2018 р.

https://drive.google.com/open?id=На передодні Різдвяних свят мешканці селища Верабове Покровського району отримали реальну можливість    скористатись послугами різнопрофільних фахівців безпосередньо за місцем свого  проживання.

Скористатися такою нагодою стало можливим завдяки впровадженню в роботуМобільного  офісу муніципальних послуг в селищі Верабове!

Мобільний офіс муніципальних послуг є актуальним і влучним проектом  сьогодення,   що  дбає про  громадян, економить їх витрати та час. Саме Мобільний офіс надаєможливістьмешканцямвіддалених мікрорайонів та житлових масивів отримати за місцем їх проживання послуги без необхідності звернення до Центру «Віза», його територіальних підрозділів, соціальних закладів, інших суб’єктів надання послуг.

Мобільний офіс муніципальних послугвпроваджено в дію саме для таких категорій населення як  пенсіонери, люди з особливими потребами та для тих громадян, яким складно в зв’язку  з різними життєвими обставинамизвертатися за отриманням послуг  до центрів адміністративних послуг.

З мешканцями селища Верабовепрацювали: адміністратор Центру «Віза», спеціаліст відділу реєстрації громадян, спеціаліст управління праці та соціального захисту населення.

Громадяни зверталисьдо фахівців Мобільного офісу з питаньотриманняпослуг щодо реєстрації місця проживання, призначення субсидії, а також  пакетних послуг:«народження дитини», «втрата близької людини».

Актуальними для мешканців селища Верабовевизначились земельні питання, питання реєстрації бізнесу та можливості отримання правової допомоги.

 

 Мобільний офіс муніципальних послугбуде здійснювати на постійній основі виїзні прийоми замовників послуг на території Кривого Рогу у віддалених мікрорайонах та селищах міста відповідно до затвердженого графіку, складеного за їх заявками.

Звертаємо увагу, що для зручностей криворіжців, насамперед соціально вразливих громадян, здійснюється безкоштовне виїзне обслуговування на дому із використанням спеціального обладнання – мобільних кейс-офісів. Для того, щоб замовити послуги необхідно лише зателефонувати на безкоштовну «гарячу лінію» Центру «Віза» - 0 800 500 459.

 

Шановні криворіжці! Ми працюємо для Вас!

Наша якість- Ваша довіра

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua