Головна Всі новини за 2018 рік січень місяць

МОБІЛЬНИЙ ОФІС УСЕЛИЩІ ЗЕЛЕНЕ!

МОБІЛЬНИЙ ОФІС УСЕЛИЩІ ЗЕЛЕНЕ!

Дата публікації:4 січня 2018 р.

 Початок січня для мешканцівселища ЗеленеІнгулецького району запам’ятається подією, що надала можливість громадянам безпосередньо за місцем проживання отримати адміністративні, публічні та соціальні послуги. Це сталось саме тому, щоцентр адміністративних послуг  «на колесах» - Мобільний офіс муніципальних послуг запровадив свою роботу в селищі Зеленому!

Мобільний офіс введено в дію для таких категорій населення як: пенсіонери, люди з обмеженими можливостями, громадяни, яким складно в зв’язку з різними життєвими обставинами звертатися за отриманням послуг до Центру «Віза», його територіальних підрозділів, соціальних закладів, інших суб’єктів надання послуг.  Але в селищі Зеленому,  де транспортна доступність до міста Кривого Рогу та найближчого територіального підрозділу – актуальна проблема не лише для  зазначених категорій населення, а абсолютно всіх мешканців селища,цей проект, втілений в життя, став справжнім подарунком до Новорічних свят!

Мешканці Зеленого зверталися до фахівців Мобільного офісу з питаньоформлення допомоги одиноким матерям, оформлення  державної соціальної допомоги для дітей, які перебувають під опікою  чи піклуванням, оформлення житлової субсидії, інші питання.Також люди активно цікавилисяпитаннями реєстрації нерухомості, реєстрації бізнесу;отримали консультаційні послуги щодо перерахунку пенсії, реєстрації місця народження дитини.Мобільний офіс муніципальних послуг на постійній основі буде здійснювати виїзні прийоми замовників послуг на території Кривого Рогу у віддалених мікрорайонах та селищах міста.

Для того, щоб скористатися послугами Мобільного офісу муніципальних послуг потрібно надати замовлення до виконкому районної у місті ради (за місцем проживання) за телефонами:

Довгинцівський район – 71-44-19,  71-67-18

Інгулецький район – 098-021-10-10

Металургійний район – 92-85-73,  92-81-40

Покровський район – 448-08-19

Саксаганський район – 64-50-06,  64-34-55

Тернівський район – 35-23-44

Центрально-Міський район – 90-10-10

або звернутися на безкоштовну «гарячу лінію» Центру «Віза» - 0 800 500 459

 

Просимо взяти до уваги, що для зручностей криворіжців, насамперед соціально вразливих громадян, здійснюється безкоштовне виїзне обслуговування на дому із використанням спеціального обладнання – мобільних кейс-офісів. Для того, щоб замовити послуги необхідно лише зателефонувати на безкоштовну «гарячу лінію» Центру «Віза» - 0 800 500 459

 

 

Шановні криворіжці! Ми працюємо для Вас!

Наша якість- Ваша довіра

 

Контакти Центру адміністративних послуг «Віза»:

Тел. 0-800-500-459 (безкоштовно),

e-mail: viza@kr.gov.ua