Головна Всі новини за 2017 рік грудень місяць

Мобільний кейс в Центрально-Міському районі

Мобільний кейс в Центрально-Міському районі

Дата публікації:28 грудня 2017 р.

За допомогою «Мобільного кейсу» 28 грудня працівниками виконкому Криворізької міської ради спільно з працівниками виконавчого комітету Центрально-Міської районної у місті радибуло надано послуги на дому по оформленню довідки про склад зареєстрованих осіб для двох учасників війни, літніх мешканок Центрально-Міського району. 

Міськвиконком просить усіх небайдужих розповсюджувати інформацію про можливість надання адміністративних послуг вдома серед людей похилого віку, а також серед людей, вимушених жити з інвалідністю і тому, обмежених в здатності пересування. Адже часто,на заваді у здійсненні своїх прав стають недостатність інформації і необізнаність в питанні.

Замовити послугу криворіжці можуть зателефонувавши на «гарячу» телефонну лінію 0-800-500-459 (безкоштовно), або залишити письмову заяву в Центрі «Віза», на сайті виконкому Криворізької міської ради (http://krmisto.gov.ua/) чи веб-порталі «Криворізький ресурсний центр» (https://krmisto.gov.ua/ua/ service_center.html) на сторінці Центру адміністративних послуг «Віза», а також у вигляді електронного звернення на електронну адресу viza@kr.gov.ua.

Ми працюємо для Вас!

Контакти:

  •                         Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:
    м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;  e-mail: vpr@kr.gov.ua.
  •                         Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"- 0-800-500-459;     e-mail: viza@kr.gov.ua.