Головна Всі новини за 2017 рік грудень місяць

Продовжуємо роботу з виїзного обслуговування мешканців міста

Продовжуємо роботу з виїзного обслуговування мешканців міста

Дата публікації:28 грудня 2017 р.

Смерть близької людини – це горе, яке надовго позбавляє можливості жити повноцінним життям. В такий період останнє, про що думаєш, – бюрократичні формальності. Найважче у цьому випадку доводиться тим, хто обмежений у своєму пересуванні. Для людини похилого віку, людини з інвалідністю пройти через усі процедури, які необхідні для оформлення документів після смерті близької людини, стає непереборним випробуванням. Саме тому працівникивиконкому Криворізької міської ради спільно з працівниками районного виконавчого комітету26 грудня надали послугу із зняття з реєстрації місця проживання у зв’язку зі смертю в Інгулецькому районі вдома у мешканки нашого міста, яка досягла 86-річного віку.

27 грудня здійснено виїзд до наших земляків, мешканцівТернівського району, пересування яких обмежено. Нашими працівниками було надано послуги по оформленню довідки про склад зареєстрованих осіб людині, яка змушена жити з інвалідністю, а також по оформленню реєстрації місця проживання літньому чоловікові, який вже переступив рубіж у 90 років.

Сподіваємося, що наша діяльність хоча б небагато, але полегшує життя найбільш незахищеним верствам населення Кривого Рогу.

Замовити послугу криворіжці можуть зателефонувавши на «гарячу» телефонну лінію 0-800-500-459 (безкоштовно), або залишити письмову заяву в Центрі «Віза», на сайті виконкому Криворізької міської ради (http://krmisto.gov.ua/) чи веб-порталі «Криворізький ресурсний центр» (https://krmisto.gov.ua/ua/ service_center.html) на сторінці Центру адміністративних послуг «Віза», а також у вигляді електронного звернення на електронну адресу viza@kr.gov.ua.

Ми працюємо для Вас!

Контакти:

  •                         Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:
    м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;  e-mail: vpr@kr.gov.ua.
  •                         Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"- 0-800-500-459;     e-mail: viza@kr.gov.ua.