Головна Всі новини за 2017 рік грудень місяць

Послуги йдуть до Вас!

Послуги йдуть до Вас!

Дата публікації:27 грудня 2017 р.

Одним із основних завдань виконкому Криворізької міської ради є покращення рівня життя криворіжців. З метою його реалізації 22 грудня працівники міськвиконкому надали у Покровському районі, вдома у заявника, який змушений жити з інвалідністю, послугу по оформленню матеріальної допомоги на лікування. У цьому їм допоміг «Мобільний кейс».

Для людини з інвалідністю, або для людини похилого віку відстані й масштаби Кривого Рогу можуть стати нездоланною перепоною на шляху до реалізації своїх прав. Тому, піклуючись про самі незахищені верстви населення, виконкомом Криворізької міської ради було запроваджено можливість надання адміністративних послуг вдома у людей, пересування яких по місту ускладнено.

Замовити послугу криворіжці можуть зателефонувавши на «гарячу» телефонну лінію 0-800-500-459 (безкоштовно), або залишити письмову заяву в Центрі «Віза», на сайті виконкому Криворізької міської ради (http://krmisto.gov.ua/) чи веб-порталі «Криворізький ресурсний центр» (https://krmisto.gov.ua/ua/ service_center.html) на сторінці Центру адміністративних послуг «Віза», а також у вигляді електронного звернення на електронну адресу viza@kr.gov.ua.

Ми працюємо для Вас!

Контакти:

  •                          Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:
    м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;  e-mail: vpr@kr.gov.ua.
  •                          Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"- 0-800-500-459;     e-mail: viza@kr.gov.ua.