Головна Всі новини за 2017 рік грудень місяць

За один день послугою «Мобілний кейс» скористалися мешканці Центрально-Міського та Тернівського району  

За один день послугою «Мобілний кейс» скористалися мешканці Центрально-Міського та Тернівського району

Дата публікації:22 грудня 2017 р.

21.12.2017 року за допомогою «Мобільного кейсу» працівниками виконкому Криворізької міської ради спільно з працівниками районного виконавчого комітету було опрацьовано дві заявки від жителів Центрально-Міського району щодо надання довідки про склад зареєстрованих осіб. 

Крім того, не втрачає популярності виїзне обслуговування у такому досить віддаленому районі міста як Тернівський. Так, мешканці Тернівського району, якій виповнилося 82 роки, було надано соціальну послугу з оформлення матеріальної допомоги.

Зауважимо, що кількість охочих скористатися послугою «Мобілний кейс» постійно зростає, адже Кривий Рігце найдовше місто у Європі – його протяжність з Півночі на Південь становить 126 кілометрів. 

Тому, у віддалених місцевостях саме виїзне обслуговування стає єдиною можливістю людей похилого віку та осіб з інвалідністю отримати адміністративні/публічні послуги.

Замовити послугу криворіжці можуть зателефонувавши на «гарячу» телефонну лінію 0-800-500-459 (безкоштовно), або залишити письмову заяву в Центрі «Віза», на сайті виконкому Криворізької міської ради (http://krmisto.gov.ua/) чи веб-порталі «Криворізький ресурсний центр» (https://krmisto.gov.ua/ua/ service_center.html) на сторінці Центру адміністративних послуг «Віза», а також у вигляді електронного звернення на електронну адресу viza@kr.gov.ua.

Ми працюємо для Вас!

Контакти:

  •                         Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:
    м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;  e-mail: vpr@kr.gov.ua.
  •                         Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"- 0-800-500-459;     e-mail: viza@kr.gov.ua.