Головна Всі новини за 2017 рік грудень місяць

Мобільний кейс прямує до своїх клієнтів не зважаючи на відстань та погоду

Мобільний кейс прямує до своїх клієнтів не зважаючи на відстань та погоду

Дата публікації:19 грудня 2017 р.

З метою забезпечення доступності публічних послуг 18.12.2017 року фахівцями управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради спільно з представниками Інгулецького районного виконкому здійснено виїзний прийом з Мобільним кейсомдо мешканки Інгулецького району.

Замовником послуги з надання довідки про склад зареєстрованих осіб стала 84-річнаМиколюк Мальвіна Сергіївна.

Нагадуємо, що за допомогою Мобільнихкейсів мають можливість отримати послуги безпосередньо на дому інваліди війни, інвалідиI і II групи та діти - інвалідів, учасники бойових дій, Герої України, літні люди, яким понад 80 років.

Виконавчий комітет Криворізької міської ради усіма можливими засобами поширює інформацію про надання послуг через Мобільний кейс, адже це сприяє розширенню локацій, в яких працює сервіс та збільшенню кількості мешканців міста, якітаким чином можуть вирішити необхідні життєві ситуації незалежно від обставин, в яких вони опинилися.

Замовити послугу криворіжціможутьзателефонувавши на «гарячу» телефонну лінію 0-800-500-459 (безкоштовно), або залишити письмову заяву в Центрі «Віза», на сайті виконкому Криворізької міської ради (http://kr.gov.ua/) чивеб-порталі «Криворізький ресурсний центр» (https://krmisto.gov.ua/ua/ service_center.html) на сторінці Центру адміністративних послуг «Віза», а також у вигляді електронного звернення на електронну адресу viza@kr.gov.ua.

Ми працюємо для Вас!

Контакти:

  •                Управління з питань реєстрації виконкому Криворізької міської ради:
    м. Кривий Ріг, вул. Героїв АТО, буд. 30; тел. 92-03-34, 92-03-22, 74-29-49;  e-mail: vpr@kr.gov.ua.
  •                Центр адміністративних послуг «Віза»: м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1; "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"- 0-800-500-459;     e-mail: viza@kr.gov.ua.