Головна Всі новини за 2017 рік грудень місяць

47 авторів-переможців конкурсу проектів `Громадський бюджет - 2018` отримали відповідні сертифікати

47 авторів-переможців конкурсу проектів `Громадський бюджет - 2018` отримали відповідні сертифікати

Дата публікації:11 грудня 2017 р.

08.12.2017 року в залі засідань виконкому відбулось урочисте засідання ради з проведення конкурсу проектів місцевого розвитку "Громадський бюджет", реалізація яких планується у 2018 році.

Всіх присутніх на урочистому заході привітав міський голова Юрій Вілкул, який наголосив на тому, що йому надзвичайно приємно знаходитись в компанії активних криворіжців, які небайдужі до розвитку рідного міста. Впровадження практики громадських ініціатив є дієвим інструментом налагодження взаємодії влади та громади задля виявлення найбільш актуальних муніципальних проблем та вирішення їх спільними зусиллями. Нас радує збільшення активності городян як на етапі подання проектів, так на етапі голосування.

Цьогорічні проекти-переможці конкурсу отримають з міського бюджету на фінансування проектів 15 млн.грн., які будуть направлені на благоустрій територій комунальних закладів міста, впровадження енергозберігаючих заходів, використання комп’ютерних технологій в освітньому процесі, соціальну підтримку людей поважного віку, розвиток фізичної культури та спорту і багато інших.

Окрім того, сувеніри із зображенням БРЕНДУ міста було вручено переможцям конкурсів репостів та дописів на сторінці "Громадський бюджет – Кривий Ріг" у мережі Facebook.

Голова ради конкурсу, заступник міського голови Андрій Полтавець, окремо подякував тим криворіжцям, які були активними в соціальних мережах, таким чином привертаючи увагу до конкурсу "Громадський бюджет".

ВІТАЄМО УСІХ ПЕРЕМОЖЦІВ конкурсу, який проходить гаслом "Ініціюй, перемагай, реалізовуй!"

Деталі про конкурс та проекти-переможці можна дізнатися на сайті https://gb.kr.gov.ua

Довідково:

Про активність авторів.

У конкурсі "Громадський бюджет-2016 " брало участь  99 проектів, у 2017 – 82, цьогоріч – 145.

Активність криворіжців в голосуванні.

За проекти "Громадський бюджет-2016" отримано близько 10,0 тис. голосів підтримки, "Громадський бюджет-2017" близько 44 тисячі голосів, "Громадський бюджет-2018" - 102, 7 тисяч голосів.

Вдячність за надані фотографії редакції газети "Червоний гірник" (Олександр Клюка).

https://drive.google.com/open?id=

https://drive.google.com/open?id=

https://drive.google.com/open?id=

https://drive.google.com/open?id=