Головна Всі новини за 2017 рік вересень місяць

1 вересня 2017 року розпочато прийом проектів для участі у конкурсі «Громадський бюджет – 2018»

1 вересня 2017 року розпочато прийом проектів для участі у конкурсі «Громадський бюджет – 2018»

Дата публікації:1 вересня 2017 р.

З 1 вересня по 13 жовтня 2017 рокутриває прийом проектних заявок для участі в конкурсі проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2018 році.

На впровадження громадських ідей у бюджеті міста на 2018 рік передбачено15 млн. грн.

За обсягом фінансування проекти поділяються на малі, середні та великі.

На реалізацію малого проекту виділяється до 100 тис.грн., середнього – до 400 тис.грн., великого проекту – до 1 млн 400 тис.грн.

Що можна зробити за рахунок Громадського бюджету?

Створити новий громадський простір, зелену зону, встановити дитячий, спортивний майданчик, провести благоустрій території двору, мікрорайону, скверу, парку, модернізувати міську інфраструктуру, організувати культурно —мистецький захід чи соціальну акцію, втілити будь-яку іншу інноваційну ідею, спрямовану на розвиток міста, підвищення його комфортності та привабливості.

Ідеї, які наберуть найбільшу підтримку громадськості, будуть реалізовані у 2018 році.

Хто може подавати проекти?

Автором проекту можуть бути як громадські, благодійні організації, які здійснюють свою діяльність на території міста, так і фізичні особи (повнолітні дієздатні громадяни України, які зареєстровані та проживають на території міста, у тому числі внутрішньо переміщені особи).

Куди подавати проекти?

Проект подається автором у електронному (електронна система«Громадський проект» - gb.kr.gov.ua) та паперовому вигляді (за адресою:м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1, управління економіки виконкому Криворізької міської ради, каб.428, 222). Для подачі проекту в електронній системі потрібно пройти обов’язкову реєстрацію. Бланк-заявки проекту для паперового вигляду можна роздрукувати з електронної системи«Громадський проект» (розділ Допомога — Бланки для завантаження).

Консультації щодо участі у конкурсі проектів «Громадський бюджет-2018» можна отримати у виконкомі Криворізької міської ради: пл. Молодіжна, 1, каб. 428, 222 (управління економіки виконкому Криворізької міської ради).