Головна Всі новини за 2017 рік червень місяць

31 пара молодят стали родинами за проектом «Шлюб за добу»

31 пара молодят стали родинами за проектом «Шлюб за добу»

Дата публікації:14 червня 2017 р.

31 пара молодят стали родинами за проектом «Шлюб за добу»

Кривий Ріг, один з небагатьох міст України, наприкінці  квітня 2017 року долучився до проекту «Шлюб за добу». В цей день в одній з найгарніших будівель міста – театрі імені Тараса Шевченка відбулася урочиста реєстрація шлюбу в рамках цього проекту. Першою парою, що стали родиною за проектом «Шлюб за добу» були Володимир та Світлана. Молодята і сьогодні згадують церемонію їх одруження, яка стала для них незабутньою та зворушливою, адже їх шлюб не лише зареєстрували в новоствореній урочистій залі театру, а й вітали представники влади міста. Весілля пари стало подією не лише в їхньому житті, а й в цілому в місті, звістка про першу реєстрацію «Шлюбу за добу» стала топ темою новин Криворіжжя цього дня. Новостворене подружжя зауважило, що було приємно побачити сюжет про їхнє одруження на телеканалі «Рудана» та на інших порталах новин міста.

Працівники Комунального підприємства «Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка», відповідальні за проект, творчо підійшли до завдання, окресленого міською владою, - зробити театр знаковим місцем для наречених.

Майбутніх пар приваблює те, що театр - це місце, яке не є тривіальним та буденним як приміщення РАГСів, а навпаки - має свою особливу атмосферу урочистості та піднесення, а тому свято стає неповторним.

На сьогодні проведено 31 церемонію реєстрації «Шлюбу за добу». Ця послуга користується популярністю у пар, де один з подружжя або навіть обоє не є громадянами України. Наразі, вже шість пар з громадянами Марокко, Туреччини, Румунії , Болгарії, Ізраілю скористалися прискореною процедурою реєстрації шлюбу.

Організатори церемонії не забувають і про пільгові категорії громадян, для яких діє спеціальний пакет послуг. Таким пакетом, для прикладу, вже скористалася пара, де нареченим був учасник АТО.

Реєстрація шлюбу відбувається в строки за бажанням наречених, в  більшості випадків шлюб реєструється протягом доби у зручний для майбутнього подружжя час, що повністю відповідає меті пілотного проекту «Шлюб за добу». Роз’яснення по всім питанням щодо організації проведення реєстрації шлюбу за добу, люб’язно та в повному обсязі надає досвідчений співробітник.

Нагадуємо криворіжцям, що для отримання послуги «Шлюб за добу» необхідно виконати лише три прості умови:

1) обрати час проведення реєстрації шлюбу;

2) укласти відповідний договір з організатором;

3) прийти на власне весілля та отримати свідоцтво про одруження протягом 24 годин.

Міністр юстиції України Павло Петренко наприкінці травня 2017 року,  у Верховній Раді звернувся до народних обранців  з закликом розглянути та прийняти внесений Урядом законопроект, який забезпечить передачу права надавати сервіси у сфері реєстрації актів цивільного стану місцевій владі і завершить процес децентралізації послуг Міністерства юстиції, щоб вже з осені місцеві громади, сільські й міські голови отримали змогу надавати якісні послуги українцям.

А Кривий Ріг – саме те місто,  реформа адміністративних послуг в якому не на словах, а на справах  – просто, якісно та доступно.

Ми працюємо для Вас!