Кривий Ріг – Ресурсний центр

Культурно-мистецькі заходи

По адміністративним районам:
Проведені:
По типу:

Перейти до сторінки:

«Весна Рудани»

Назва закладу: Культурно-дозвіллєвий центр "Палац культури металургів" ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" 20 березня 2018 р.13:00
проспект Металургів буд. 7, район:Металургійний

Відбірковий районний огляд-конкурс XVІ міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани»

Назва закладу: Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості «Дружба» Криворізької міської ради 14 березня 2018 р.14:00
вулиця Магістральна буд. 17, район:Довгинцівський

Участь у регіональному конкурсі «Україно моя» (колективи та оркестри)

Назва закладу: Комунальний вищий навчальний заклад "Криворізький обласний музичний коледж" Дніпропетровської обласної ради 10 березня 2018 р.…11 березня 2018 р. 08:30 – 17:00
вулиця Грабовського буд. 12, район:Центрально-Міський

«Сучасні ритми»

Назва закладу: Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська музична школа №4" Криворізької міської ради 9 березня 2018 р.…11 березня 2018 р. 10:00
вулиця Віталія Матусевича буд. 32А, район:Металургійний

Участь у регіональному конкурсі «Україно моя» (солісти на народних інструментах)

Назва закладу: Комунальний вищий навчальний заклад "Криворізький обласний музичний коледж" Дніпропетровської обласної ради 4 березня 2018 р.…5 березня 2018 р. 08:30 – 17:00
вулиця Грабовського буд. 12, район:Центрально-Міський

Відбірковий тур районного огляду-конкурсу міського фестивалю «Весна Рудани»

Назва закладу: ПК «Інгулець» ТОВ «Соціальні ініціативи Криворіжжя» 28 лютого 2018 р.13:00 – 15:00
проспект Перемоги буд. 2А, район:Інгулецький

Відбірковий тур районного огляду-конкурсу міського фестивалю «Весна Рудани»

Назва закладу: Палац культури і творчості ПАТ "ПІВДЕННИЙ ГЗК" 27 лютого 2018 р.13:00 – 15:00
площа Гірницької Слави буд. 2, район:Інгулецький

Театральний тур «Зустріч з Мельпоменой»- конкурсна програма цехової самодіяльності ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» в рамках фестивалю «Сузір’я талантів»

Назва закладу: Палац культури і творчості ПАТ "ПІВДЕННИЙ ГЗК" 23 лютого 2018 р.16:00 – 17:30
площа Гірницької Слави буд. 2, район:Інгулецький

«Різдвяні свята»

Назва закладу: Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська художня школа №1 імені Олександра Васякіна" Криворізької міської ради 13 січня 2018 р.16:30
вулиця Героїв АТО буд. 11, район:Металургійний

"Графічні метаморфози"

Назва закладу: Комунальний позашкільний мистецький навчальний заклад "Криворізька міська музична школа №4" Криворізької міської ради 16 грудня 2017 р.10:00
вулиця Віталія Матусевича буд. 32А, район:Металургійний

Регіональний конкурс солістів "Надія" (струнна секція)

Назва закладу: КПМНЗ "Криворізька міська музична школа № 5" КМР 5 грудня 2017 р.…6 грудня 2017 р. 10:00 – 12:00
вулиця Каспійська буд. 6, район:Саксаганський

Регіональний конкурс піаністів "Юний віртуоз"

Назва закладу: КПМНЗ "Криворізька міська музична школа № 13" КМР 4 грудня 2017 р.10:00 – 12:00
вулиця Упіта буд. 68, район:Саксаганський

Районний конкурс краси «Міс осінь»

Назва закладу: ЦДЮТ «Дружба» 30 листопада 2017 р.14:00
вулиця Магістральна буд. 17 ЦДЮТ «Дружба», район:Довгинцівський

Конкурсна програма «Сім’я року»

Назва закладу: Палац культури і творчості ПАТ "ПІВДЕННИЙ ГЗК" 24 листопада 2017 р.17:30 – 18:30
площа Гірницької Слави буд. 2, район:Інгулецький

Відбірковий тур ХІV фестивалю самодіяльної художньої народної творчості працівників комбінату

Назва закладу: Палац культури ПАТ "Кривбасзалізрудком" 24 листопада 2017 р.16:00
вулиця Ракітіна буд. 6Б Палац культури ПАТ "Кривбасзалізрудком", район:Покровський


Перейти до сторінки: