Кривий Ріг – Ресурсний центр Учасники проєкту «Найкраще дітям»

Про проєкт

Муніципальний проєкт «Найкраще дітям»

З метою впровадження додаткових заходів із соціального захисту сімей, в яких виховуються діти з інвалідністю та онкохворі діти, створення для них сприятливих умов у придбанні товарів, лікарських засобів, наданні послуг, виконкомом міської ради прийнято рішення від 14.11.2007 №812 „Про запровадження муніципального проєкту “Найкраще – дітям”.

Вже сім років функціонування проєкту 95 суб’єктів господарювання проявили свою соціальну відповідальність, активність та небайдужість до тих, хто потребує уваги та вступили до кола учасників проєкту. Так, на сьогоднішній день ними у 235 підпорядкованих їм об’єктах бізнесу надають соціальний дисконт (у вигляді знижки розміром від 5% до 30% від роздрібної ціни) на ліки, продовольчі та непродовольчі товари (дитячі товари, канцелярські товари, шкільне приладдя, побутова хімія, товари для дому, посуд, косметика, парфумерія, комп’ютерна техніка, опалювальне обладнання, сантехніка, будівельні матеріали, меблі, складнопобутова техніка, одяг, взуття, книги, спорттовари, предмети санітарії та гігієни) та послуги (медичні, телекомунікаційні, фото послуги, перукарські послуги, послуги з пошиву та ремонту одягу, взуття з ресторанного обслуговування, оздоровчо-розважальні). І як наслідок, суб’єктами господарювання підтримано дану категорію громадян у вигляді соціального внеску на загальну суму понад 2,0 млн.грн.

Структура об’єктів бізнесу-учасників муніципального проєкту сьогодні складає: непродовольчі – 67 (29%), аптеки: 85 (36%), об’єкти сфери послуг – 61 (26%), продовольчі об’єкти: 17 (7%), ресторанне господарство – 5 (2%).

За період дії муніципального проєкту видано 3689 соціальних карток.

Управління розвитку підприємництва запрошує зацікавлених суб’єктів господарювання приєднатися до учасників муніципального проєкту „Найкраще-дітям” (контактний телефон: 92-13-76, 74-33-26).


Переглянути по районам:
Переглянути за видами діяльності: