Статті та публікації "Ветерани" Всі новини за 2019 рік квітень місяць

До річниці Чорнобильської катастрофи

До річниці Чорнобильської катастрофи

Дата публікації:квітень 2019 р.

В Центрально-Міському районі відбулись районні урочисті заходи з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи. В приміщенні КЗШ №8 зібрались члени районних  осередків організацій  «Союз-Чорнобиль Україна», організації інвалідів – ветеранів Чорнобиля, вдови загиблих та померлих від хвороб ліквідаторів наслідків катастрофи ( всього 100 осіб). В заходах взяв участь голова районної у місті ради Нєженцев С.В., керівники відділів виконкому районної у місті ради, учні школи.

МКЗК «Народний дім» (Металургійного району) - Книжкова полиця « Врятована планета». Привітання   ветеранів Чорнобилю  та святковий концерт.

Працівниками Територіального центру № 1 проведено захід:  Історична зустріч «Довгий слід трагедії» (інструктор Положко О.С.).

В КЗОШ №121 Покровського району для учнів школи та слухачів університету МВС було проведено масовий захід «Чорнобиль – істина, подвиг, пам’ять».

В бібліотечній філії № 15 Довгинцівського району виставка-пам’ять «Чорна квітка Чорнобилю».

Члени ветеранських організацій прийняли участь у мітингах та покладанні квітів біля пам’ятних знаків, приймали участь у відкритті пам’ятника Чорнобильцям біля Дзвіниці.