Статті та публікації "Абітурієнту" Всі новини за 2020 рік січень місяць

Увага! Реєстрація на пробне ЗНО-2020

Реєстрація на пробне ЗНО-2020

Дата публікації:20 січня 2020 р.

В Україні з 03 січня 2020 року до 24 січня 2020 року триватиме реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні-2020, яке організовують та проводять Український центр оцінювання якості освіти та дев’ять регіональних центрів. У Дніпропетровській та Запорізькій областях реєстрацію здійснює Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти.

ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ (пробне ЗНО, пробне тестування) є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і дає можливість: психологічно налаштуватися на проходження ЗНО; ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт ЗНО-2020. пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей; навчитися ефективно розподіляти час; дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені у визначений час на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО); отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу; оцінити свій рівень навчальних досягнень. Право проведення пробного ЗНО в Дніпропетровській та Запорізькій областях надано виключно Дніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти.

Пробне тестування є платним для учасників і неприбутковим для організаторів, проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Витрати на одного учасника пробного тестування згідно з кошторисом складають 138 грн. (разом з ПДВ) за один предмет тестування. У випадку несплати зареєстрованим учасником за послугу, заявка на участь у пробному тестуванні анулюється.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 03 до 24 січня 2020 року. Зареєструватися можна буде на сайті dneprtest.dp.ua еєстрація для участі у пробному тестуванні не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО)!

 

Дата проведення

Назва предмета

21 березня 2020 року

українська мова і література

28 березня 2020 року

історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови.

У місті Кривий Ріг можна буде пройти пробне ЗНО з восьми предметів. Пробне ЗНО з іспанської, німецької, французької мов проходитиме в обласному центрі.

У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета. Неможливо бути присутнім в один і той же час на кількох тестуваннях!

Тестові завдання пробного ЗНО укладаються УЦОЯО та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.

Пробні тести укладаються державною мовою. За бажанням учасника пробного ЗНО, завдання перекладаються кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

Інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО (запрошення) для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування (-вань), буде розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО до 2 березня 2020 року.

До пункту проведення пробного ЗНО, адресу якого вказано у запрошенні, необхідно прибути не пізніше 10 год. 50 хв.

Для допуску до пункту тестування учасник пробного ЗНО повинен пред’явити: паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ, що посвідчує особу; запрошення для участі в пробному ЗНО.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни: 21–23 березня 2020 року (українська мова і література); 28–30 березня 2020 року (інші предмети).

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО: з української мови і літератури – 27 березня 2020 року, з інших предметів – 3 квітня 2020 року.

Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти!

Правильні відповіді до завдань пробного тестування буде оприлюднено в такі терміни: 24 березня 2020 року (українська мова і література); 31 березня 2020 року (інші предмети).

Усю необхідну інформацію щодо ЗНО та пробного тестування можна отримати на сайті ДпРЦОЯО www.dneprtest.dp.ua або за телефоном (056) 790–24–99, а також у соціальних мережах "Facebook" "Дніпропетровський РЦОЯО", "Instagram" "ЗНО Дніпро / Запоріжжя", "Telegram" ЗНО Дніпро / Запоріжжя".